Nowoczesne lodówki wykonane są przy pomocy wysoce zaawansowanej technologii, dzięki czemu chronią żywność o niebo lepiej od swoich poprzedniczek. Różnica technologiczna między lodówkami dzisiejszymi, a tymi produkowanymi jeszcze dziesięć lat temu, jest ogromna. To samo dotyczy również stosowanych w nich filtrów antybakteryjnych, które działają o wiele skuteczniej.

Chroń swoje zdrowie

A to niezwykle ważne, bo produkty żywnościowe przechowywane w lodówkach oprócz czyli niskiej temperatury potrzebują również ochrony przed działaniem niepożądanych bakterii. W przeciwnym razie nawet mimo ładnego wyglądu produkt może psuć się od środka, a jego spożycie może prowadzić do komplikacji zdrowotnych.
Listeria monocytogenes, salmonella enteritidis czy escherichia coli 0157. Brzmi groźnie? A to wszystko może być w Twojej lodówce! Pełną ochronę przed nimi zapewniają nowoczesne, zaawansowane filtry antybakteryjne ANT001, skutecznie eliminując rozwój i rozprzestrzenianie się szkodliwych mikrobów w pożywieniu. Dzięki temu żywność można przechowywać dłużej, a same produkty takie jak warzywa, owoce czy nawet mięsa nie tracą szybko swoich cennych właściwości i zachowują pierwotną świeżość.
Instalując takie filtry w swoim urządzeniu masz pewność, że Twoja żywność jest doskonale chroniona, a spożywając ją nie musisz się martwić i zastanawiać, czy uczty nie urządziły sobie na niej niebezpieczne siedliska groźnych bakterii.Pozbądź się przykrych zapachów

Filtry ANT001 mają dodatkowo jeszcze jedną ważną cechę, która wyróżnia ich na tle konkurencji. Działają podwójnie, czyli nie tylko chronią żywność przed bakteriami, ale również eliminują przykre i nieprzyjemne zapachy, których nie da się uniknąć w żadnych lodówkach. Antybakteryjny filtr ANT001 pochłania je całkowicie, likwidując mało atrakcyjne doznania zapachowe.

Skuteczne i tanie

O fenomenie, jakim są filtry antybakteryjne ANT001 świadczy jednak nie tylko ich skuteczne i efektywne działanie, profesjonalna ochrona przed mikrobami, czy dbałość o eliminację przykrych zapachów w lodówce. Charakteryzują się także wysokim wskaźnikiem jakości do ceny. Co to oznacza? Że ich zakup wiąże się z niewielkim wydatkiem w domowym budżecie, a działanie jest długie, skuteczne i co najważniejsze, sprawdza się nawet w najtrudniejszych lodówkowych środowiskach.

Długie działanie

Większość filtrów cechuje bardzo krótki okres skutecznego działania – filtr działa na pełnych obrotach przez zaledwie 75% swojej żywotności. Filtry ANT001 zapewniają stuprocentową skuteczność od pierwszego do ostatniego dnia instalacji, czyli przez 6 miesięcy. Po tym czasie należy je wymienić na nowe, aby zapewnić regularną ochronę swojej lodówki. Tak długi okres efektywnej ochrony możliwy jest dzięki zastosowaniu w filtrach zaawansowanej technologii produkcyjnej, która łączy składniki polimerowe z czynnymi składnikami, w tym węglowymi włóknami odpowiadającymi za ochronę przez brzydkimi zapachami.

Banalna wymiana

A co z wymianą filtra na nowy? Jest bajecznie prosta: wystarczy lekko nacisnąć na zamontowany filtr i wyjąć go z lodówki. Montaż nowego polega na delikatnym wciśnięciu go na miejsce. Trzeba tylko pamiętać, aby zamontować go odpowiednią stroną – filtrem z włóknami na zewnątrz.

Gdzie kupić sprawdzony, oryginalny i markowy filtr?

Jeśli obawiasz się podróbek, lub produktów, które zalegały w magazynie nie wybieraj pierwszej z brzegu oferty, tylko zainteresuj się naszą ofertą:

https://strefafiltrow.pl/oryginalny-filtr-antybakteryjny-do-lodowek-whirlpool-ant001-microban.html

lub sprawdzony zamiennik

https://strefafiltrow.pl/whirlpool-ant001-microban-zamiennik.html