Czy wiesz, że każdy z nas powinien wypijać średnio 2.5 litra wody dziennie? Oczywiście, wszystko zależy od naszej płci, aktywności fizycznej oraz naszych codziennych potrzeb. Jednak dzięki regularnemu nawadnianiu nasz organizm jest zdrowszy, przyśpieszamy metabolizm, wspomagamy odchudzanie, wypłukujemy toksyny. Nasza skóra staje się bardziej nawilżona, jędrna i piękniejsza. A co najważniejsze – czujemy się lepiej.

Ilość 2.5 litra zmienia się, tak jak wspomniałam, w zależności od naszej wagi, aktywności fizycznej i naszych potrzeb. Niemniej jednak codziennie powinniśmy dostarczać sobie tyle wody, aby nasz organizm sprawnie funkcjonował.

Co to oznacza tak po ludzku? Że musielibyśmy codziennie pójść do sklepu i zakupić 2.5 litra wody, a potem butelki te mieć przy sobie przez cały dzień. A co jeśli prowadzimy aktywny tryb życia, i prawie w ogóle nie spędzamy czasu w domu? Czy to oznacza, że w naszej torbie, torebce mamy mieć zapas 2.5 litra wody?

Spójrzmy na to w inny sposób. Cena dużej butelki wody, czyli około 1.5 litra waha się w granicach od 0.80 groszy do nawet 2.50 zł. Ceny są różne w zależności od marki i mineralizacji. Wiemy, że są wody jeszcze droższe. Weźmy więc przybliżoną cenę za butelkę wody 1.5 litra – 1.50 zł.

Aby zakupić 2.5 litra wody, przy cenie 1.50 zł za 1 litr musimy wydać około 2.50 zł dziennie. Wszystko zależy też od pojemności butelek i ilości wypijanej wody.Nie mniej jednak wydając 2.50 zł dziennie przez 30 dni w miesiącu powstaje kwota aż 75 zł na miesiąc! Czy nie jest to zdecydowanie za dużo? Dodatkowo wyobraźmy sobie ile zbędnych butelek plastikowych trafia przez nas do śmietnika, zanieczyszczając w ten sposób nasze środowisko.

Znam jednak znakomitą alternatywę! Słyszeliście o butelkach, dzbankach i karafkach filtrujących wodę? To świetne, nowoczesne produkty stworzone na bazie nowoczesnej technologii, dzięki której filtracja wody jest skuteczna, zdrowa o proekologiczna.

A więc czy warto zakupić butelkę filtrującą? Tak! Jest to produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Butelki są małe zgrabne, bardzo poręczne więc spokojnie zmieszczą się do torebki czy plecaka. Kupujesz raz, a korzystasz do woli. Napełniasz ją wodą tam gdzie złapie Cię pragnienie. W szkole, w pracy, na zakupach, w każdej toalecie. Nie musisz obawiać się, że woda, którą napełnisz butelkę filtrującą jest zanieczyszczona i niezdrowa. Bo to właśnie wkład filtrujący zamontowany w produkcie ma za zadanie oczyścić nasza wodę ze wszystkich szkodliwych substancji.

Wkłady filtrujące bez względu na markę działają podobnie. Stworzone są z węgla aktywnego, który skutecznie usunie zbędne substancje. Bezpośrednio podczas picia z wody usuwane są zanieczyszczenia jak metale ciężkie, chlor, brzydki zapach i smak. Dzięki temu nasza woda staje się zdatna do picia, jest zdrowa, i tania. A co więcej nie dorzucamy kolejnej plastikowej butelki do naszego środowiska!

Pojemność butelek filtrujących jest różna od 0.5 ml i więcej. Za butelkę płacisz tylko raz! Ceny zaczynają się już od 25 zł. za butelkę. Kluczem w tym produkcie jest wkład filtrujący, który w zależności od marki i ilości przefiltrowanej wody średnio należy wymieniać co 30 dni lub po przefiltrowaniu 150 litrów - cena filtra zaczyna się od około 29 zł. Nie trudno więc zauważyć, że miesięczny koszt butelek filtrujących jest zdecydowanie mniejszy od tych zakupionych w sklepie, w plastikowych opakowaniach.

Wcześniej wspomniałam również o dzbankach filtrujących i karafkach. To świetne produkty, które mogą okazać się niezbędne w domu. Działają podobnie jak butelki filtrujące usuwając z wody zanieczyszczenia, jednak są o zdecydowanie większej pojemności i mogą z nich korzystać wszyscy domownicy. Co więcej, tak przefiltrowana woda może również posłużyć nam do parzenia kawy i herbaty. Dzięki temu ograniczymy osadzanie się kamienia w naszych urządzeniach elektrycznych. Wybierając produkty filtrujące oszczędzamy czas i jeszcze więcej pieniędzy na zakupionej wodzie a Twoi bliscy, znajomi, rodzina korzystają ze zdrowej świeżej pitnej wody.

Decydując się na zakup butelek filtrujących, masz pewność że dbasz o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Otrzymujesz wodę zdatną do picia gdziekolwiek jesteś, jak tylko odczuwasz pragnienie. Ograniczasz zużycie plastikowych butelek, a więc chronisz środowisko oraz oszczędzasz czas i pieniądze!

Wypróbuj butelki filtrujące już dziś, a zapewniam Cię, że będziesz bardzo zadowolony!

Zobacz ofertę na:

Butelki filtrujące brita i Karafka filtrująca brita