BATERIA BRITA Waterbar Wd 3030 to nowy unikatowy, wyjątkowy produkt w naszym sklepie niemieckiej marki Brita, który jest połączeniem niemieckiej technologii, niebywałej funkcjonalności i klasycznego designu.

Ten rewelacyjny produkt sprawdzi się w każdej kuchni!

Innowacyjna technologia daje dostęp do filtrowanej wody każdego dnia, już prosto z kranu!

Każdy z nas może już dzisiaj zadbać o swoje zdrowie wybierając Baterie Waterbar marki Brita, dzięki której zapewni sobie i swoim bliskim dostęp do czystej świeżej wody każdego dnia, o każdej porze!

Bateria wyposażona jest w dwie dźwignie, które zapewniają dostęp zarówno do przefiltrowanej wody Brita, jak i wody zwykłej – ciepłej zimnej. Specjalny projekt tego urządzenia pozwala na skuteczne oddzielenie strumienia wody filtrowanej Brita od tej zanieczyszczonej.

Tak przefiltrowana woda jest oczyszczona z wszelkich złych metali ciężkich – ołów i miedź. Filtr ten usuwa również z wody zanieczyszczenia organiczne, chlor, dzięki temu woda staje się bardziej miękka. Taka woda świetnie nadaje się do dalszej obróbki np. w urządzeniach elektrycznych do parzenia herbaty i kawy. Dlaczego? Ponieważ dzięki niej znacznie ograniczymy osadzanie się kamienia w czajnikach i ekspresach! Dzięki temu przedłużamy żywotność naszych urządzeń.

Przefiltrowana w ten sposób woda staje się czysta, zdrowa, pozbawiona brzydkiego zapachu i smaku!

Produkt ten stworzony z najnowocześniejszych technologii dostosuje się do jakości wody na danym terenie. Posiada 3 stopnie ustawienia dla twardej, średnio twardej i bardzo twardej wody.

Bateria Waterbar wyposażona jest dodatkowo w inteligentny wskaźnik, który przypomni o konieczności wymiany wkładu filtrującego. Dodam, że wkład ten montowany jest pod zlewem w zamykanej szafce, dzięki temu w ogóle nie jest widoczny.

Należy tylko pamiętać, aby filtracja wody była skuteczna, filtr należy wymieniać mniej więcej po przefiltrowaniu około 1200 litrów wody.

Elementy całego zestawu to:

  • Bateria Brtita Waterbar WD 3030

  • Jeden wkład filtracyjny P1000

  • Inteligentny wskaźnik wymiany wkładu filtrującego

  • Głowicę filtra dzięki której ustawimy stopień dla jakości wody

  • Uchwyt do montażu w ścianie

  • Cztery elastyczne węże, trójnik, adapter - dzięki temu nie musisz dokupywać pasujących złaczek!

Jest to innowacyjny produkt stworzony z myślą o tych, którzy chcą cieszyć się smakiem pysznej, zdrowej, świeżej wody na co dzień. Zadbaj o regularne nawadnianie Twoje i Twojej rodziny.

Dzięki tej Baterii zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ wodę pitną będziesz mieć na wyciągnięcie ręki, kiedy tylko zapragniesz!

Zestawy do kupienia pod adresem:

https://strefafiltrow.pl/brita-mypure-p1-kompaktowy-system-filtracji-wody.html

https://strefafiltrow.pl/baterie-filtrujace.html

https://strefafiltrow.pl/brita-wd-3030-system-filtrowania-z-trojdrozna-bateria.html