Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Brita Maxtra+ - 12 sztuk

Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Brita Maxtra+ - 12 sztuk

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Brita Maxtra+ - 12 sztuk

Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Brita Maxtra+ - 4 sztuki

Cena za zestaw:
86,97 zł
Koszt dostawy: 11,99-15zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis produktu Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Brita Maxtra+ - 12 sztuk

Woda z kranu jest zdatna do picia, ale zawiera chlor i inne zanieczyszczenia, które psują jej smak, a także nie sprzyjają dobrej kondycji zdrowotnej. W naszej ofercie znajdziesz filtr Brita Maxtra do dzbanków filtrujących, ale również tańsze zamienniki. Drekker Filtro-Materna+ jest polecanym zamiennikiem Brita Maxtra+. Opakowanie zawiera 12 filtrów, co zapewnia możliwość korzystania z czystej wody przez cały rok.

Brita Maxtra zamiennik – skuteczność i oszczędność

Zadaniem dzbanka filtrującego jest oczyszczanie wody, ale będzie działał sprawnie tylko wtedy, gdy filtr będzie wymieniany regularnie. Jeżeli używasz dzbanka z oryginalnym filtrem Brita Maxtra+, możesz go zamienić na Drekker filtro-materna+. To jedyny zamiennik na rynku, którego skuteczność jest w pełni potwierdzona. Powoduje wyraźne podwyższenie walorów smakowych i zapachowych wody. Kosztuje mniej niż oryginał, co stanowi oszczędność. Stosuj przefiltrowaną wodę do czajnika i ekspresu do kawy, a ochronisz je przed osadzaniem się kamienia.

Maxtra+ zamiennik – zalety stosowania

Poprawa jakości wody po przefiltrowaniu przy pomocy filtra Drekker Filtro-Materna+ jest wyraźnie dostrzegalna. Woda staje się bardziej przejrzysta, a na dodatek smakuje i pachnie lepiej. Zdecyduj się na filtry Brita Maxtra zamienniki, ponieważ zastosowano w nich węgiel aktywny, który m.in. usuwa chlor, metale ciężkie i zanieczyszczenia z sieci wodociągowej. Filtry powodują zmniejszenie twardości wody. Zapewniają optymalne oczyszczenie jej z negatywnie działających substancji, a przez to wspierają zachowanie zdrowia.

Filtr zamiennik do Brita Maxtra+ – częstotliwość wymiany

Oryginalne filtry Brita Maxtra zamiennik Drekker filtro-materna+ zastępuje doskonale, ale zwróć uwagę na model dzbanka, jaki posiadasz. Zamiennik pasuje wyłącznie do dzbanków kupionych przed przełomem czerwca i lipca 2020 roku, w których otworze nie ma „ślimaka”. Jeżeli posiadasz odpowiedni dzbanek, wybierz opakowanie z 12 sztukami filtrów Drekker, które wystarczy mniej więcej na rok, ponieważ filtr należy wymieniać raz na miesiąc lub po przefiltrowaniu 100 l wody.

Filtr nie pasuje do dzbanków marki Brita wyprodukowanych po czerwcu/lipcu 2020, które posiadają biały ślimak w środku gniazda mocującego filtr.

Wszystkie znaki towarowe są własnością ich właścicieli. Wymienione nazwy marek produktów mają jedynie służyć ustaleniu kompatybilności.

Parametry
Model FILTRO-MATERNA+ 12PAK
Producent drekker
Typ Produktu wkład filtrujący do dzbanków
EAN 5905133589321
Termin przydatności Nie
Opinie
Najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący.

InPost Paczkomat - 11.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie 11.99zł, Kurier InPost - 15zł, Kurier DPD - 15zł, Poczta Polska - 15zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.