Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Dafi Unimax - 4 sztuki

Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Dafi Unimax - 4 sztuki

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

31,99 zł 26,01 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB
Opis produktu Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Dafi Unimax - 4 sztuki

Obecnie coraz łatwiej zadbać o zdrowie, m.in. za sprawą dzbanków filtrujących. Nie musisz czekać, aż woda się zagotuje, aby była idealnie czysta. Proponujemy filtr Drekker Filtro-Materna+, który zastępuje oryginalny filtr Dafi Unimax. Możesz go stosować w dzbankach Dafi z filtrem Unimax, ale pasuje też do większości dzbanków innych producentów. Do dzbanków Brita możesz go stosować pod warunkiem, że to wersje sprzed czerwca/lipca 2020 roku.

Jakie zalety ma zamienny filtr Dafi Unimax?

Przez pewien czas do zamienników podchodzono z ostrożnością, ponieważ uważano, że za niższą ceną kryje się niższa jakość. Oryginalne filtry Dafi Unimax uznawano za niezawodne, a zamienniki za gorszą wersję. Tymczasem pojawili się producenci oferujący identyczną jakość w korzystnej cenie. Wśród polecanych zamienników znalazł się filtr Drekker Filtro-Materna+. Kupując opakowanie z 4 sztukami filtrów, oszczędzasz więcej i przez kilka miesięcy nie musisz myśleć o ponownych zakupach. Wymieniaj filtr co 4 tygodnie lub po przefiltrowaniu 100 l wody.

Dafi Unimax – skuteczne oczyszczanie wody

Drekker Filtro-Materna+ działa równie niezawodnie jak oryginalny filtr unimax. Eliminuje z wody substancje wpływające niekorzystnie na smak i zapach wody. Wyraźnie poprawia jej jakość. Sprawia, że diametralnie zwiększa się jej przejrzystość. Węgiel aktywny obecny we wkładzie usuwa chlor oraz jego pochodne. Zastosowanie żywicy jonowymiennej ułatwia eliminację metali ciężkich, m.in. miedzi i ołowiu. Filtr skutecznie redukuje ilość pestycydów oraz detergentów.

Filtry Dafi Unimax zamiennik – praktyczne rozwiązanie

Zamienny filtr Drekker Filtro-Materna+ polepsza jakość wody, sprzyjając tym samym zachowaniu zdrowia i dobrego stanu urządzeń kuchennych, np. czajnika lub ekspresu do kawy.

Tak samo jak oryginalny filtr Dafi Unimax sprzyja poprawie stanu środowiska, ponieważ łatwy dostęp do świeżej i czystej wody sprzyja ograniczeniu zużycia plastikowych butelek z wodą źródlaną. Jest nie tylko ekologicznym, ale również ekonomicznym rozwiązaniem. Pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy niż oryginalny filtr.

Filtr nie pasuje do dzbanków marki Brita wyprodukowanych po czerwcu/lipcu 2020, które posiadają biały ślimak w środku gniazda mocującego filtr.

Wszystkie znaki towarowe są własnością ich właścicieli. Wymienione nazwy marek produktów mają jedynie służyć ustaleniu kompatybilności.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model FILTRO-MATERNA+ 4PAK
Producent drekker
Montaż w dzbanku
Typ Produktu wkład filtrujący do dzbanków
EAN 5905133589321
Alternatywne filtry Brita Maxtra+, Brita Maxtra, Filter Logic FL- 402H, FILTRO-MATERNA, Dafi Unimax
Termin przydatności 1 miesiąc od zamontowania lub po przefiltrowaniu 100 l wody
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 9.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.