Dzbanek Brita Marella 2,4L niebieski + 1 wkład Brita Maxtra+

Dzbanek Brita Marella 2,4L niebieski + 1 wkład Brita Maxtra+

Dostępność: Brak w magazynie

72,99 zł 59,34 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Dzbanek Brita Marella 2,4L niebieski + 1 wkład Brita Maxtra+

Krystalicznie czysta, przefiltrowana woda smakuje zupełnie inaczej niż prosto z kranu. Aby oczyścić ją z niepożądanych substancji, nie są potrzebne drogie i skomplikowane wynalazki. Polecamy ekonomiczne rozwiązanie w postaci dzbanka filtrującego Brita Marella o pojemności 2,4 l w kolorze niebieskim. Dołączony do niego filtr brita marella usuwa nieprzyjemny zapach chloru i wielu innych związków. Filtr Brita Maxtra+ działa skutecznie.

Brita marella 2 4l – w trosce o zdrowy styl życia

Nawadnianie organizmu w zdrowym stylu życia ma kluczowe znaczenie. Jeżeli nie lubisz, gdy nagle okazuje się, że nie masz pod ręką czystej, chłodnej wody, polecamy brita marella niebieski dzbanek, dzięki któremu nie będziesz tracić czasu ani pieniędzy na zakupy butelkowanej wody mineralnej. Dzbanek Brita to stylowe i praktyczne rozwiązanie do Twojej kuchni. Projektanci zadbali o estetyczny wygląd i komfort obsługi. Stworzyli poręczny uchwyt i uchylną klapę, aby przy wlewaniu wody nie trzeba było ściągać pokrywki.

Dzbanek brita marella 2,4l – wskaźnik wymiany filtra

Dzbanek Brita Marella w kolorze niebieskim ma całkowitą pojemność 2,4 l, ale otrzymasz z niego 1,4 l przefiltrowanej wody. Aby brita marella 2,4l zawsze był pełen wody pozbawionej zanieczyszczeń, konieczna jest systematyczna wymiana filtra. Wkład filtrujący powinien być wymieniany co 4 tygodnie albo w momencie, gdy zostanie przefiltrowane 100 l wody. Nie musisz pamiętać o wymianie, ponieważ w klapie dzbanka znajduje się elektroniczny wskaźnik Brita Memo.

Zawsze po włożeniu nowego filtra uruchom wskaźnik, a wyświetlą się cztery paski. Przy regularnym używaniu dzbanka będą kolejno gasnąć po upływie tygodnia. Po zgaśnięciu wszystkich filtr należy wymienić. Nowoczesny dzbanek brita marella zapewnia idealnie oczyszczoną wodę, którą możesz cieszyć się każdego dnia. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Sprawia, że nie musisz kupować wody butelkowanej, aby cieszyć się wspaniałym smakiem naturalnej wody.

W jaki sposób działa filtr brita marella?

W procesie uzdatniania wody w wodociągach stosuje się chlor. Jego nieprzyjemny smak i zapach jest charakterystyczny i łatwo wyczuwalny. Wpływa na zwiększenie twardości wody. Wypróbuj dzbanek brita marella niebieski, a przekonasz się, z jaką łatwością są usuwane zanieczyszczenia psujące smak wody i obniżające jej zdrowotne właściwości. W filtrze zastosowano mikroperełki węgla aktywnego wytwarzane z łupin orzechów kokosowych i skuteczne perełki wymiennika.

Zastosowanie innowacyjnej technologii Brita Microflow umożliwia usunięcie z wody zanieczyszczeń chemicznych i mechanicznych. Filtr eliminuje chlor i jego pochodne, bakterie, metale ciężkie takie jak ołów oraz miedź, a także piasek, rdzę i inne zanieczyszczenia pochodzące z sieci wodociągowej. Oryginalny dzbanek brita marella 2,4l z filtrem przywraca przejrzystość wody i usuwa brzydki zapach oraz nieprzyjemny posmak. Dzięki niemu nie musisz kupować butelek z wodą źródlaną, co wpływa na oszczędności i sprzyja środowisku naturalnemu.

Parametry
Model Brita Marella niebieski
Producent Brita
Montaż Nie
Typ Produktu Dzbanek
EAN 4006387081058
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup - 14.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.