Dzbanek Brita Style XL 3,6L szary + 1 wkład Brita Maxtra+

Dzbanek Brita Style XL 3,6L szary + 1 wkład Brita Maxtra+

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

94,99 zł 77,23 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB
Opis produktu Dzbanek Brita Style XL 3,6L szary + 1 wkład Brita Maxtra+

O stały dostęp do czystej wody zadbasz, kupując dzbanek brita Style XL 3,6 L w kolorze szarym. Umożliwia skuteczne i wydajne oczyszczenie wody w ciągu kilku minut. Wyróżnia się prostotą obsługi i innowacyjnym rozwiązaniem w postaci wskaźnika ułatwiającego dotrzymanie terminu wymiany filtra. Dzbanek sprawdza się w każdej sytuacji niezależnie od liczby osób, które z niego korzystają. Dołączono do niego filtr Brita Maxtra+.

Brita dzbanek – duża pojemność dla spragnionych

Dzbanek Brita Style XL 3,6 l pozwala na uzyskanie 2,5 l czystej wody na raz. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią dużo pić i zawsze chcą mieć wodę w zasięgu ręki, a także dla większej liczby użytkowników, np. dla rodziny. Znajdujący się w zestawie filtr Brita Maxtra+ skutecznie usuwa zanieczyszczenia niszczące naturalny smak wody i wpływające negatywnie na organizm. Korzystanie z dzbanka brita style ma wiele zalet. Duża pojemność sprzyja ograniczeniu kupowania wody butelkowanej.

Jak sprawdzić stan filtra w brita style xl?

Model Brita Style XL 3,6 l w kolorze szarym pozwala na bardzo dokładne oczyszczenie wody kranowej z niepożądanych substancji. Sprawia, że woda nabiera wyśmienitego smaku, ale poprawia się również jakość napojów, które są przygotowywane na jej bazie. Aby dzbanek brita style xl szary zawsze dostarczał wodę najlepszej jakości, trzeba zwrócić uwagę na stan filtra. Należy go wymieniać raz na 4 tygodnie lub po przefiltrowaniu 100 l wody. W Brita Style o wymianie nie trzeba pamiętać, ponieważ przypomina o niej specjalny wskaźnik.

Nowoczesny dzbanek brita style xl został wyposażony w inteligentny wskaźnik ledowy Brita Smart Light. Należy wcisnąć przycisk LED na pokrywce, wyświetli się aktualny stan filtra. Informacje o stanie filtra są pokazywane przy pomocy kolorowych migających lampek. Dzięki temu trudno przeoczyć moment, gdy wymiana jest konieczna. O regularną wymianę wkładu trzeba dbać, aby na jego powierzchni nie zaczęły rozwijać się bakterie szkodliwe dla zdrowia.

Dzbanek brita xl – jakie substancje usuwa filtr Brita Maxtra+?

Niemiecka technologia to jakość sama w sobie, dlatego korzystanie z dzbanka brita style wiąże się z szeregiem korzyści. Przede wszystkim będziesz mieć pewny dostęp do krystalicznie czystej wody. Węgiel aktywny usuwa chlor, który stanowi przyczynę złego smaku oraz nieprzyjemnego zapachu wody. Filtr ogranicza obecność niepożądanych substancji do minimum. Eliminuje metale ciężkie takie jak miedź i ołów, a także zanieczyszczenia mechaniczne pochodzące z rur sieci wodociągowych.

Dzbanek brita – ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie

Chłodną, czystą wodę najczęściej zapewniamy sobie, kupując wodę butelkowaną. Tym samym zużywamy mnóstwo plastiku i przyczyniamy się do degradacji środowiska. Pojemny dzbanek brita style xl pozwala ograniczyć jej zakup do minimum lub wyeliminować zupełnie. Koszt dzbanka i filtrów jest o wiele niższy niż koszty związane z systematycznym kupowaniem wody butelkowanej. Korzystanie z dzbanka filtrującego to zdecydowana oszczędność.

Parametry
Model Brita Style XL szary
Producent Brita
Montaż Nie
Typ Produktu Dzbanek
EAN 4006387086114
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup - 14.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.