Odkamieniacz do ekspresu 1000ml - Seltino Decalcifier

Odkamieniacz do ekspresu 1000ml - Seltino Decalcifier
Pasuje do wszystkich ekspresów do kawy

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

22,88 zł 18,60 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł
- +
LUB
Opis produktu Odkamieniacz do ekspresu 1000ml - Seltino Decalcifier

Kawą o niezapomnianym smaku i aromacie możesz rozkoszować się nie tylko w kawiarni, ale również w domu. Jedyne, co musisz zrobić, to zająć się systematyczną pielęgnacją swojego ekspresu. Twarda woda, nawet po przefiltrowaniu, pozostawia na ścianach urządzenia osad, który z czasem przekształca się w kamień. Dlatego polecamy seltino decalcifier, czyli profesjonalny płyn do odkamieniania automatycznych ekspresów do kawy.

Dlaczego seltino decalcifier jest rekomendowanym środkiem odkamieniającym?

Do pielęgnacji ekspresów do kawy niezbędne są profesjonalne środki, które działają skutecznie i wpływają na przedłużenie żywotności urządzenia. Wśród specjalistycznych preparatów znajduje się właśnie seltino odkamieniacz, ponieważ jest produkowany według tej samej receptury co oryginalny odkamieniacz jednego z czołowych producentów ekspresów. Płyn wyprodukowany w Niemczech gwarantuje bezpieczne i sprawne odkamienianie ekspresu. Stosowany regularnie wspomaga jego prawidłowe funkcjonowanie.

Jak stosować odkamieniacz seltino?

Ilość płynu seltino decalcifier, jaką należy zastosować do oczyszczenia ekspresu, zależy od grubości warstwy kamienia. Jeżeli masz do czynienia z normalnymi osadami wapiennymi, wlej około 80 ml płynu do 0,5 l wody. Jeśli osadów jest więcej, rozpuść 125 ml płynu. Powstały roztwór wlej do zbiornika na wodę znajdującego się w urządzeniu. Następnie uruchom ekspres i poczekaj, że roztwór się przeleje. Wypłucz zbiornik czystą wodą dwukrotnie. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do produktu odkamieniającego i ekspresu do kawy.

Seltino odkamieniacz – optymalne działanie ekspresu przez wiele lat

Systematyczne usuwanie kamienia z wnętrza ekspresu sprawia, że nawet po wielu latach użytkowania jego wydajność utrzymuje się na niezmienionym poziomie, a smak kawy nadal zachwyca. Profesjonalny odkamieniacz seltino chroni urządzenie przed awariami. Warstwa kamienia może powodować słabsze funkcjonowanie poszczególnych podzespołów ekspresu i przez to przyczyniać się do zwiększonego zużycia energii. Regularna pielęgnacja eliminuje konieczność jego serwisowania.


Uwaga:  W każdym przypadku przestrzegać  wskazówek dotyczących stosowania oraz instrukcji zawartych w instrukcji obsługi producenta urządzenia. Butelkę przechowywać w pozycji pionowej!

Składniki: kwasy organiczne (kwas cytrynowy (10-25%) i kwas mlekowy (5-10%)), inhibitor korozji

Parametry

Informacje dodatkowe

Model Seltino Decalcifier 1000ml
Producent Seltino
Montaż Nie
Typ Produktu Odkamieniacz do ekspresu
EAN 4260441612262
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie

Recenzje klientów

warto bo taniej
Kup to. Przeczytałem skład i producenta i rzeczywiście jest to oryginalny odkamieniacz, ten sam co Philips, tylko, że 4x tyle w cenie niższe niż 250 ml orygiału
Ocena
Opinia dodana przez Rafał
Dodaj swoją opinię
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 9.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.