Odkamieniacz do ekspresu 250ml - Seltino Decalcifier

Odkamieniacz do ekspresu 250ml - Seltino Decalcifier
Pasuje do wszystkich ekspresów do kawy

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

12,00 zł 9,76 zł netto
Koszt dostawy: 8,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB
Opis produktu Odkamieniacz do ekspresu 250ml - Seltino Decalcifier

Aromatyczna kawa z rana uprzyjemnia rozpoczęcie dnia i dodaje energii, ale nie zapominaj o pielęgnacji ekspresu, aby zawsze smakowała doskonale. Dbanie o ekspres przekłada się na jakość parzonej kawy i zachowanie jego optymalnej wydajności oraz przedłużenie żywotności. Proponujemy profesjonalny odkamieniacz w płynie seltino decalcifier, który skutecznie usuwa osady. Kamień stanowi najczęstszą przyczynę obniżenia wydajności i awarii ekspresów.

Odkamieniacz seltino – proste i bezpieczne usuwanie kamienia

Seltino Decalcifier jest profesjonalnym płynem do odkamieniania ekspresów do kawy. Możesz go stosować do ekspresów automatycznych, ciśnieniowych i kapsułowych. Jest polecany również do czyszczenia oraz ochrony innych urządzeń gospodarstwa domowego, które są narażone na osadzanie się kamienia, np. do czajnika i żelazka. Warto wybrać seltino odkamieniacz ze względu na jego jakość i korzystną cenę. To preparat produkowany w Niemczech przez tego samego producenta i według identycznej receptury co oryginalny odkamieniacz Saeco CA6700.

Dlaczego odkamieniacz do ekspresu jest niezbędny?

Woda z sieci wodociągowych niestety jest twarda i różni się tylko stopniem twardości. Dlatego ekspres do kawy i inne urządzenia domowe mające styczność z wodą są narażone na odkładanie się kamienia. Seltino Decalcifier to środek do odkamienienia ekspresu, który starannie usuwa osady i warstwy kamienia. Przywraca urządzeniu świeżość. Zapewnia czystość wszystkich podzespołów. Efektem jest optymalne działanie ekspresu i przedłużenie jego żywotności, ponieważ kamień stanowi najczęstszą przyczynę awarii.

Profesjonalny seltino decalcifier – jak stosować?

Płyn Seltino Decalcifier należy zastosować w odpowiedniej proporcji z wodą. Jeżeli masz do czynienia ze standardową warstwą kamienia, rozpuść 80 ml preparatu w ok. 0,5 l wody. Jeśli doszło do intensywnego nagromadzenia osadów, seltino odkamieniacz powinien zostać rozpuszczony w ilości 125 ml w 0,5 l wody. Opakowanie wystarcza więc na 2-3 cykle odkamieniania. Otrzymany roztwór wlej do ekspresu do zbiornika na wodę i zostaw go do całkowitego przelania. Potem wypłucz urządzenie wodą w ilości odpowiadającej dwóm zbiornikom na wodę.


Sposób użycia: W przypadku normalnych osadów wapiennych rozpuścić ok. 80 ml w ok. ½ litra wody – w przypadku silnych osadów wapiennych użyć ok. 125 ml. Roztwór wlać do zbiornika na wodę urządzenia,  uruchomić  urządzenie  i  odczekać, aż ciecz się przez nie przeleje. Następnie wypłukać urządzenie czystą  wodą  w  ilości  odpowiadającej objętości dwóch zbiorników na wodę.

Uwaga:  W każdym przypadku przestrzegać wskazówek dotyczących stosowania oraz instrukcji zawartych w instrukcji obsługi producenta urządzenia. Butelkę przechowywać w pozycji pionowej!

Składniki: kwasy organiczne (kwas cytrynowy (10-25%) i kwas mlekowy (5-10%)), inhibitor korozji

Parametry

Informacje dodatkowe

Model Seltino Decalcifier 250ml
Producent Seltino
Montaż Nie
Typ Produktu Odkamieniacz do ekspresu
EAN 4260441612255
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 8.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.