Odkamieniacz do ekspresu 250ml - Seltino Decalcifier

Odkamieniacz do ekspresu 250ml - Seltino Decalcifier
Pasuje do wszystkich ekspresów do kawy

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

9,00 zł 7,32 zł netto
Koszt dostawy: 11,99-15zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB
Krótka informacja o produkcie Odkamieniacz do ekspresu 250ml - Seltino Decalcifier

Aromatyczna kawa z rana uprzyjemnia rozpoczęcie dnia i dodaje energii, ale nie zapominaj o pielęgnacji ekspresu, aby zawsze smakowała doskonale. Dbanie o ekspres przekłada się na jakość parzonej kawy i zachowanie jego optymalnej wydajności oraz przedłużenie żywotności. Proponujemy profesjonalny odkamieniacz w płynie seltino decalcifier, który skutecznie usuwa osady. Kamień stanowi najczęstszą przyczynę obniżenia wydajności i awarii ekspresów.

Odkamieniacz seltino – proste i bezpieczne usuwanie kamienia

Seltino Decalcifier jest profesjonalnym płynem do odkamieniania ekspresów do kawy. Możesz go stosować do ekspresów automatycznych, ciśnieniowych i kapsułowych. Jest polecany również do czyszczenia oraz ochrony innych urządzeń gospodarstwa domowego, które są narażone na osadzanie się kamienia, np. do czajnika i żelazka. Warto wybrać seltino odkamieniacz ze względu na jego jakość i korzystną cenę. To preparat produkowany w Niemczech przez tego samego producenta i według identycznej receptury co oryginalny odkamieniacz Saeco CA6700.

Dlaczego odkamieniacz do ekspresu jest niezbędny?

Woda z sieci wodociągowych niestety jest twarda i różni się tylko stopniem twardości. Dlatego ekspres do kawy i inne urządzenia domowe mające styczność z wodą są narażone na odkładanie się kamienia. Seltino Decalcifier to środek do odkamienienia ekspresu, który starannie usuwa osady i warstwy kamienia. Przywraca urządzeniu świeżość. Zapewnia czystość wszystkich podzespołów. Efektem jest optymalne działanie ekspresu i przedłużenie jego żywotności, ponieważ kamień stanowi najczęstszą przyczynę awarii.

Profesjonalny seltino decalcifier – jak stosować?

Płyn Seltino Decalcifier należy zastosować w odpowiedniej proporcji z wodą. Jeżeli masz do czynienia ze standardową warstwą kamienia, rozpuść 80 ml preparatu w ok. 0,5 l wody. Jeśli doszło do intensywnego nagromadzenia osadów, seltino odkamieniacz powinien zostać rozpuszczony w ilości 125 ml w 0,5 l wody. Opakowanie wystarcza więc na 2-3 cykle odkamieniania. Otrzymany roztwór wlej do ekspresu do zbiornika na wodę i zostaw go do całkowitego przelania. Potem wypłucz urządzenie wodą w ilości odpowiadającej dwóm zbiornikom na wodę.


Sposób użycia: W przypadku normalnych osadów wapiennych rozpuścić ok. 80 ml w ok. ½ litra wody – w przypadku silnych osadów wapiennych użyć ok. 125 ml. Roztwór wlać do zbiornika na wodę urządzenia,  uruchomić  urządzenie  i  odczekać, aż ciecz się przez nie przeleje. Następnie wypłukać urządzenie czystą  wodą  w  ilości  odpowiadającej objętości dwóch zbiorników na wodę.

Uwaga:  W każdym przypadku przestrzegać wskazówek dotyczących stosowania oraz instrukcji zawartych w instrukcji obsługi producenta urządzenia. Butelkę przechowywać w pozycji pionowej!

Składniki: kwasy organiczne, inhibitor korozji

Informacje dodatkowe
Model Seltino Decalcifier 250ml
Producent Seltino
Montaż Nie
Typ Produktu Odkamieniacz do ekspresu
EAN 4260441612255
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie tych, którzy już kupili
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.