Odkamieniacz do ekspresu 500ml - Seltino Decalcifier

Odkamieniacz do ekspresu 500ml - Seltino Decalcifier
Pasuje do wszystkich ekspresów do kawy

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

23,99 zł 19,50 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB
Zaoszczędź swoje pieniądze! Kup zamiennik.

9.15zł

7zł

4zł

0

Koszt na miesiąc

Zobacz ile oszczędzasz!

Opis produktu Odkamieniacz do ekspresu 500ml - Seltino Decalcifier

Kwintesencję doskonałego smaku kawy stanowi mieszanka ziaren najwyższej jakości i przefiltrowanej wody, ale również ekspres musi pozostawać idealnie czysty. Pielęgnacja urządzenia wpływa na głęboki i aromatyczny smak kawy, a także przedłuża jego żywotność. Największy problem stanowi twarda woda, która powoduje osadzanie się kamienia. Problem rozwiążesz, wybierając odkamieniacz seltino. Polecamy Seltino Decalcifier jako profesjonalny odkamieniacz.

Profesjonalny seltino odkamieniacz – najwyższa skuteczność w dobrej cenie

Skorzystaj z płynu seltino decalcifier, jeżeli chcesz zadbać o sprawne działanie swojego ekspresu do kawy. Profesjonalny środek oferujemy w zestawie dwóch butelek o pojemności 250 ml każda. Płyn odkamieniający jest odpowiedni do ekspresów automatycznych, ciśnieniowych oraz kapsułowych. Sprawdza się również jako preparat do odkamieniania innych urządzeń domowych, m.in. żelazka oraz czajnika.

Polecamy zakup dwóch butelek o łącznej pojemności 500 ml, aby obniżyć koszty. Płyn Seltino Decalcifier jest dokładnym odpowiednikiem oryginalnego odkamieniacza Saeco CA6700. Produkuje go ten sam producent, który w tym przypadku korzysta z jednej receptury. Jeżeli jest Ci potrzebny odkamieniacz do ekspresu kapsułkowego lub każdego innego, nie musisz płacić za to, że na butelce znajduje się etykieta znanego producenta. Wybierz Seltino, a otrzymasz ten sam produkt w niższej cenie.

Odkamieniacz do ekspresów – czystość, jakiej oczekujesz

Wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, które gromadzą się w ekspresie do kawy, pozostawione na dłużej stają się pożywką dla bakterii i źródłem nieprzyjemnego zapachu. Osad wapienny jest jednym z zasadniczych problemów, ponieważ wyraźnie wpływa na pogorszenie jakości zaparzanej kawy. Jeśli chcesz, aby Twój ekspres zawsze był czysty i świeży, pomoże Ci w tym odkamieniacz do ekspresów Seltino. Płyn dociera do wszystkich zakamarków urządzenia, dzięki czemu sprzyja jego optymalnemu działaniu.

Odkamieniacz seltino – gwarancja długoletniego użytkowania ekspresu

Specjalistyczny seltino odkamieniacz jest środkiem o udokumentowanej skuteczności. Stosując go do ekspresu do kawy, wpływasz na przedłużenie eksploatacji swojego urządzenia. Gdy w ekspresie zbiera się kamień, zwiększa się zużycie prądu i maleje wydajność. Poszczególne podzespoły szybciej się zużywają. Wlej 80 ml płynu do 0,5 l wody, jeśli potrzebne jest standardowe odkamienianie. W przypadku grubej warstwy kamienia dodaj 125 ml Seltino do tej samej ilości wody.

Odkamieniacz do ekspresu – dlaczego nie można się bez niego obejść?

Woda z sieci wodociągowej jest twarda. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz mieć do czynienia z mniejszym lub większym stopniem twardości. Wypróbuj odkamieniacz do ekspresów Seltino, a przekonasz się, że zachowanie czystości ekspresu jest proste. Płyn Seltino Decalcifier usuwa kamień, eliminując tym samym najczęstszą przyczynę awarii. Doskonale radzi sobie z osadami wapiennymi i innego pochodzenia. To skuteczny oraz wydajny środek odkamieniający w przyjaznej cenie


Sposób użycia: W przypadku normalnych osadów wapiennych rozpuścić ok. 80 ml w ok. ½ litra wody – w przypadku silnych osadów wapiennych użyć ok. 125 ml. Roztwór wlać do zbiornika na wodę urządzenia,  uruchomić  urządzenie  i  odczekać, aż ciecz się przez nie przeleje. Następnie wypłukać urządzenie czystą  wodą  w  ilości  odpowiadającej objętości dwóch zbiorników na wodę.

Uwaga:  W każdym przypadku przestrzegać wskazówek dotyczących stosowania oraz instrukcji zawartych w instrukcji obsługi producenta urządzenia. Butelkę przechowywać w pozycji pionowej!

Składniki: kwasy organiczne, inhibitor korozji

Parametry
Model Seltino Decalcifier 500ml
Producent Seltino
Montaż Nie
Typ Produktu Odkamieniacz do ekspresu
EAN 5905133589864
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup - 14.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.