Płyn do usuwania osadów mleka Seltino Pure 1000ml + Szczoteczka do czyszczenia

Płyn do usuwania osadów mleka Seltino Pure 1000ml + Szczoteczka do czyszczenia

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

35,79 zł 29,10 zł netto
Koszt dostawy: 8,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Płyn do usuwania osadów mleka Seltino Pure 1000ml + Szczoteczka do czyszczenia

Niektóre osoby preferują espresso, a inne nie potrafią wyobrazić sobie dnia bez kawy z dobrze spienionym mlekiem. Kawa z mlekiem smakuje wyśmienicie, ale trzeba brać pod uwagę, że we wnętrzu ekspresu pozostaje osad i tłuszcz z mleka. Tylko w czystym urządzeniu można przygotować napój o oczekiwanym smaku, dlatego skorzystaj z płynu seltino pure. Oferujemy profesjonalny płyn usuwający osady z mleka o pojemności 1000 ml w zestawie ze szczoteczką.

Płyn do usuwania osadów mleka – opłacalna wydajność

Profesjonalny środek do usuwania osadów z mleka ułatwia czyszczenie ekspresu. Oferujemy płyn do czyszczenie dysz i zbiorników mleka Seltino Pure o pojemności 1000 ml ze szczoteczką pozwalającą dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc. Pojemność 1000 ml wystarcza na około 20 użyć, dzięki czemu nie musisz robić zapasów produktu. Płyn jest odpowiedni nie tylko do ekspresów marki Jura, ale również Delonghi, Krups, Philips, Miele i innych. Regularne stosowanie preparatu wpływa na poprawę smaku kawy i zapobiega rozwojowi bakterii.

Jak działa płyn dezynfekująco myjący do zbiorników mleka w ekspresach do kawy?

Zachowanie czystości ekspresu jest niezbędne, aby kawa zawsze smakowała i pachniała obłędnie. Dbaj jednakowo o wszystkie jego elementy, a ulubiony napój zaparzany nawet po kilku latach od zakupu ekspresu nadal będzie smakował tak samo idealnie jak zaparzony za pierwszym razem. Podczas czyszczenia nie pomijaj nigdy systemu spieniania mleka, ponieważ gromadzą się w nim osady z mleka oraz tłuszczu. Skorzystaj z seltino pure, a zyskasz pewność, że jakość kawy nigdy się nie zmieni, a mleko będzie zawsze idealnie spienione.

Nie da się uniknąć nagromadzenia osadów podczas przygotowywania kawy z mlekiem. Wymagają starannego usunięcia, dlatego należy stosować wyłącznie specjalny płyn do usuwania osadów mleka. Pozostałości mleka i tłuszczu mogą zatykać dysze. Im więcej osadów się gromadzi, tym większe ryzyko niepoprawnego funkcjonowania ekspresu i pogorszenia smaku mleka, a tym samym przygotowywanego napoju. Płyn Seltino Pure dokładnie oczyszcza system spieniania z zaschniętych osadów. Przywraca czystość i świeży zapach.

Płyn do czyszczenia  dysz i zbiorników mleka – czystość i zdrowie

Ekspres do kawy nie będzie działał optymalnie, jeżeli nie będzie właściwie pielęgnowany. Konieczne jest systematyczne czyszczenie przy pomocy profesjonalnych środków. Zadbaj o system spieniania mleka, aby wydajność urządzenia nie zmalała. Sięgnij po płyn dezynfekująco myjący do zbiorników mleka w ekspresach do kawy, a dbanie o ekspres stanie się przyjemnością. Zaschnięte osady z mleka i tłuszczu to doskonała pożywka dla bakterii i grzybów, dlatego pielęgnacja ekspresu to nie tylko gwarancja znakomitej kawy, ale również troska o zdrowie.

Wszystkie środki czyszczące stosuj zawsze zgodnie z instrukcją danego preparatu i obsługi ekspresu. W przypadku seltino pure zaleca się użycie 40-60 ml płynu na 2 l wody. Szybko i skutecznie pozbędziesz się mlecznych osadów i ochronisz system spieniania przed rozwojem bakterii. Czystość ekspresu przekłada się na jego efektywne i wydajne funkcjonowanie.

Zastosowanie: Odkręcić nakrętkę komory dozującej. Ścisnąć butelke w pozycji stojącej, aż komora dozująca zostanie wypełniona żądaną ilością.

Zalecane dozowanie: 40 - 60 ml płynu na 2 litry wody

Sposób użycia: Używać zgodnie z instrukcją obsługi ekspresu.

UWAGA!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku Oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model SELTINO PURE
Producent Seltino
Montaż Nie
Typ Produktu Płyn do usuwania osadów mleka
EAN 4260441611364
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności 2 lata
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 8.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.