Adapter / przejściówka do dzbanków Brita

Adapter / przejściówka do dzbanków Brita
Do dzbanków Brita z systemem PerfectFit (tzw. ślimak)

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

7,98 zł 6,49 zł netto
Koszt dostawy: 8,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB
Opis produktu Adapter / przejściówka do dzbanków Brita

Adapter do dzbanków Brita jest wyposażony w system PerfectFit, który umożliwia korzystanie z modeli dzbanków, których konstrukcja uległa zmianie. W dzbankach Brita takich jak Marella, Aluna, Style i Elemaris od czerwca/lipca 2020 roku przy mocowaniu filtra znajduje się tzw. ślimak (zdjęcie poniżej). Nasz adapter umożliwia stosowanie zamienników filtrów Brita Maxtra+ w tych dzbankach, w których mocowanie ma nowy kształt.

Mocowanie w dzbankach Brita

Przejściówka do dzbanka Brita – kiedy należy ją stosować?

Od czerwca/lipca 2020 roku istnieje problem ze stosowaniem zamienników w dzbankach Brita. Zanim kupisz reduktor ślimaka, który proponujemy, sprawdź, kiedy Twój dzbanek był kupiony. Wersje zakupione przed datą podaną wyżej charakteryzują się budową mocowania filtra, która pozwala na bezproblemowe stosowanie filtrów zamiennych. Nie mają one tzw. ślimaka obecnego w nowych wersjach dzbanków.

Jeżeli jednak dzbanek został zakupiony w późniejszym czasie, możliwe jest stosowanie wyłącznie oryginalnych filtrów Brita. Rozwiązanie problemu stanowi nasz adapter z systemem PerfectFit. Zapewniamy, że nakładka przystosowuje dzbanki o nowej konstrukcji do korzystania z filtrów zamiennych, które są tańsze.

Reduktor ślimaka – dlaczego warto z niego korzystać?

Zamienniki filtra Brita Maxtra+ nie mogą być stosowane w bezpośredni sposób w dzbankach, które trafiły do sprzedaży od czerwca/lipca 2020 roku. Aby było to możliwe, niezbędna jest redukcja ślimaka. W tym celu wystarczy kupić nasz adapter do dzbanków Brita. Przełączkę należy umieścić w dolnej części zbiornika filtrującego. Nie dociskaj jej na siłę. Pomiędzy powierzchnią adaptera i konstrukcją mocowania powinno zostać odrobinę przestrzeni (zdjęcie poniżej).

Adapter do dzbanków Brita

Odpowiednia złączka umożliwia korzystanie z tańszych filtrów zamiennych. Aby dowiedzieć się, czy jest Ci potrzebna, sprawdź miejsce montażu filtra. Jeżeli jest tam konstrukcja przypominająca wyglądem ślimaka, oznacza to, że adapter do dzbanków Brita jest potrzebny. Dzięki niemu skorzystasz z każdego zamiennika filtra Brita Maxtra+. Przejściówka to najlepsze rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na stosowaniu zamienników.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model ADAPTER_DZBANEK
Producent Strefa Filtrów
Montaż W dolnej części zbiornika filtrującego
Typ Produktu Adapter do dzbanka
EAN 4250904913050
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 8.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.