Brita MicroDisc 3 sztuki do Butelki Fill&Go oraz do Karafki Fill&Serve

Brita MicroDisc 3 sztuki do Butelki Fill&Go oraz do Karafki Fill&Serve

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

34,49 zł 28,04 zł netto
Koszt dostawy: 11,99-15zł
- +
LUB
Krótka informacja o produkcie Brita MicroDisc 3 sztuki do Butelki Fill&Go oraz do Karafki Fill&Serve

Zdrowie jest najcenniejszą rzeczą dla każdego człowieka, dlatego coraz więcej osób wprowadza w życie dobre nawyki, a wśród nich jest sięganie po czystą wodę. Jeżeli zaliczasz się do grona tych osób, z pewnością wybierasz produkty, które ułatwiają Ci to zadanie. Dlatego w naszej ofercie znajduje się filtr do butelki Brita zapewniający doskonałą jakość wody. Filtr ma postać dysku, który pasuje do butelek Brita Fill&Go oraz karafek Fill&Serve.

Filtr do butelki Brita w kształcie dysku

Brita jest niemiecką firmą specjalizującą się w opracowywaniu produktów umożliwiających korzystanie z czystej i zdrowej wody w każdej sytuacji. Oprócz dzbanków filtrujących oferuje również karafki i butelki, które zabierzesz ze sobą do pracy, na zajęcia sportowe lub wycieczkę. Najlepszej klasy filtry do butelki Brita sprawiają, że w dowolnym miejscu możesz napełnić butelkę wodą kranową, a po chwili otrzymasz wodę pitną o znakomitym smaku. Za sukces odpowiada wkład w postaci niewielkiego krążka filtrującego umieszczonego w zakrętce.

Korzystanie z butelek i karafek filtrujących jest wygodne dzięki zoptymalizowanemu przepływowi wody. Woda kranowa w butelkach Brita Fill&Go oraz karafkach Fill&Serve zamienia się w zdrową opcję dzięki zastosowaniu technologii Brita Microdisc Activselect. Opatentowana technologia sprawia, że filtr gwarantuje uzyskanie wody wyróżniającej się wysokim stopniem oczyszczenia i świeżym smakiem. Oryginalny wkład znacząco redukuje ilość niepożądanych substancji bez szkody dla cennych dla zdrowia minerałów.

Brita filtr do butelki – jak działa MicroDisc Activselect?

Nowoczesne technologie są kojarzone w znacznym stopniu z działaniem na szkodę środowiska, ale coraz więcej pomysłów zdecydowanie mu sprzyja. Oryginalne filtry do butelek Brita pomagają ograniczyć zużycie jednorazowych butelek i promują zdrowy styl życia. Dysk wykorzystywany w butelkach oraz karafkach Brita działa skutecznie i efektywnie dzięki technologii MicroDisc Activselect. Został wykonany z węgla aktywnego pozyskanego z łupin orzecha kokosowego. Eliminuje z wody chlor i inne substancje, które niekorzystnie wpływają na jakość wody.

Specjalny filtr do butelki Brita usuwa substancje, które niekorzystnie wpływają na jakość wody i zdrowie człowieka, ale pozostawia minerały takie jak magnez. Dysk zamienia zanieczyszczoną wodę w smaczną oraz zdrową. Wkład charakteryzuje się obecnością milionów porów, które zatrzymują nawet drobne cząsteczki stałe. Eliminuje zanieczyszczenia pochodzące z rur wodociągowych. Powoduje zwiększenie walorów użytkowych wody.

Jak często trzeba wymieniać filtry do butelki Brita?

Każdy filtr po pewnym czasie ulega zużyciu i wymaga wymiany na nowy. Dysk Brita Microdisc Activselect należy wymieniać co 4 tygodnie lub po przefiltrowaniu 150 l wody. Tylko dzięki systematycznej wymianie filtra zyskasz pewność, że spożywana woda zawsze będzie najwyższej jakości. Zapewnienie dostępu do świeżej i smacznej wody stanowi przejaw dbałości o siebie i rodzinę. Korzystając z butelek i karafek Brita, działasz ekologicznie, ponieważ ograniczasz zużycie plastikowych butelek, w których sprzedawana jest woda mineralna.

Informacje dodatkowe
Model Brita MicroDisc 3 sztuki
Producent Brita
Montaż Nie
Typ Produktu MicroDisc do Butelki Fill&Go
EAN 4006387051761
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie tych, którzy już kupili

Recenzje klientów

polecam po prostu!
Działają jak należy
Ocena
Opinia dodana przez Mariusz
Dodaj swoją opinię
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.