Brita MicroDisc 3 sztuki do Butelki Fill&Go oraz do Karafki Fill&Serve

Brita MicroDisc 3 sztuki do Butelki Fill&Go oraz do Karafki Fill&Serve

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

38,98 zł 31,69 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł
- +
LUB
Opis produktu Brita MicroDisc 3 sztuki do Butelki Fill&Go oraz do Karafki Fill&Serve

Zdrowie jest najcenniejszą rzeczą dla każdego człowieka, dlatego coraz więcej osób wprowadza w życie dobre nawyki, a wśród nich jest sięganie po czystą wodę. Jeżeli zaliczasz się do grona tych osób, z pewnością wybierasz produkty, które ułatwiają Ci to zadanie. Dlatego w naszej ofercie znajduje się filtr do butelki Brita zapewniający doskonałą jakość wody. Filtr ma postać dysku, który pasuje do butelek Brita Fill&Go oraz karafek Fill&Serve.

Filtr do butelki Brita w kształcie dysku

Brita jest niemiecką firmą specjalizującą się w opracowywaniu produktów umożliwiających korzystanie z czystej i zdrowej wody w każdej sytuacji. Oprócz dzbanków filtrujących oferuje również karafki i butelki, które zabierzesz ze sobą do pracy, na zajęcia sportowe lub wycieczkę. Najlepszej klasy filtry do butelki Brita sprawiają, że w dowolnym miejscu możesz napełnić butelkę wodą kranową, a po chwili otrzymasz wodę pitną o znakomitym smaku. Za sukces odpowiada wkład w postaci niewielkiego krążka filtrującego umieszczonego w zakrętce.

Korzystanie z butelek i karafek filtrujących jest wygodne dzięki zoptymalizowanemu przepływowi wody. Woda kranowa w butelkach Brita Fill&Go oraz karafkach Fill&Serve zamienia się w zdrową opcję dzięki zastosowaniu technologii Brita Microdisc Activselect. Opatentowana technologia sprawia, że filtr gwarantuje uzyskanie wody wyróżniającej się wysokim stopniem oczyszczenia i świeżym smakiem. Oryginalny wkład znacząco redukuje ilość niepożądanych substancji bez szkody dla cennych dla zdrowia minerałów.

Brita filtr do butelki – jak działa MicroDisc Activselect?

Nowoczesne technologie są kojarzone w znacznym stopniu z działaniem na szkodę środowiska, ale coraz więcej pomysłów zdecydowanie mu sprzyja. Oryginalne filtry do butelek Brita pomagają ograniczyć zużycie jednorazowych butelek i promują zdrowy styl życia. Dysk wykorzystywany w butelkach oraz karafkach Brita działa skutecznie i efektywnie dzięki technologii MicroDisc Activselect. Został wykonany z węgla aktywnego pozyskanego z łupin orzecha kokosowego. Eliminuje z wody chlor i inne substancje, które niekorzystnie wpływają na jakość wody.

Specjalny filtr do butelki Brita usuwa substancje, które niekorzystnie wpływają na jakość wody i zdrowie człowieka, ale pozostawia minerały takie jak magnez. Dysk zamienia zanieczyszczoną wodę w smaczną oraz zdrową. Wkład charakteryzuje się obecnością milionów porów, które zatrzymują nawet drobne cząsteczki stałe. Eliminuje zanieczyszczenia pochodzące z rur wodociągowych. Powoduje zwiększenie walorów użytkowych wody.

Jak często trzeba wymieniać filtry do butelki Brita?

Każdy filtr po pewnym czasie ulega zużyciu i wymaga wymiany na nowy. Dysk Brita Microdisc Activselect należy wymieniać co 4 tygodnie lub po przefiltrowaniu 150 l wody. Tylko dzięki systematycznej wymianie filtra zyskasz pewność, że spożywana woda zawsze będzie najwyższej jakości. Zapewnienie dostępu do świeżej i smacznej wody stanowi przejaw dbałości o siebie i rodzinę. Korzystając z butelek i karafek Brita, działasz ekologicznie, ponieważ ograniczasz zużycie plastikowych butelek, w których sprzedawana jest woda mineralna.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model Brita MicroDisc 3 sztuki
Producent Brita
Montaż Nie
Typ Produktu MicroDisc do Butelki Fill&Go
EAN 4006387051761
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie

Recenzje klientów

polecam po prostu!
Działają jak należy
Ocena
Opinia dodana przez Mariusz
Dodaj swoją opinię
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 9.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.