DeLonghi tester twardości wody 5532110300

DeLonghi tester twardości wody 5532110300

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

9,35 zł 7,60 zł netto
Koszt dostawy: 8,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu DeLonghi tester twardości wody 5532110300

Twarda woda to zagrożenie dla ekspresu do kawy. Zawarty w niej wapń gromadzi się na poszczególnych podzespołach i ścianach urządzenia w postaci osadu. Nieusuwany osad nawarstwia się i może przeobrazić się w grubą warstwę kamienia. Jeżeli instalujesz nowy ekspres lub przeprowadzasz się, a tym samym zmieniasz miejsce jego użytkowania, zaopatrz się w tester twardości wody delonghi. Ustalenie poziomu twardości wody pozwoli właściwie ustawić ekspres.

W czym może pomóc tester twardości wody delonghi?

Określenie poziomu twardości wody jest niezbędne, aby uniknąć awarii ekspresu. Wiedza na ten temat pozwala prawidłowo ustawić urządzenie. Nieodpowiednie ustawienie może być przyczyną szybkiego zapchania jego newralgicznych części przez wapń. W takiej sytuacji dochodzi do awarii, której usunięcie może być kosztowne. Dlatego polecamy delonghi tester twardości wody. Ustalenie stopnia twardości wody pomaga w wyeliminowaniu głównej przyczyny większości awarii.

Twardą wodą określa się taką, która zawiera duże ilości węglanu wapnia. Łatwo ją rozpoznać po białym osadzie, jaki po sobie pozostawia. W zakamarkach ekspresu trudno to jednak zaobserwować, ale pomoże Ci w tym pasek twardości wody. Wystarczy, że sprawdzisz stan wody w miejscu, w którym używasz ekspresu do kawy. Dzięki niemu dokładnie zweryfikujesz jakość wody i dostosujesz ekspres do obecnych warunków. Tester twardości wody ma charakter uniwersalny, dzięki czemu możesz sprawdzić wodę niezależnie od tego, jakiego ekspresu używasz.

Delonghi tester twardości wody – sposób użycia

Wapienny osad może doprowadzić do awarii ekspresu, ale powoduje również większe zużycie energii. Gromadzący się kamień sprawia, że urządzenie nie działa optymalnie. Aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał, wykonaj test twardości wody. Właściwa ochrona ekspresu zapewni przedłużenie jego żywotności. Koszt testera jest niewielki, za to korzyści, jakie zapewnia, są niepodważalne. Wykonanie testu jest proste i możesz to zrobić w każdej chwili.

Wynik testu otrzymasz błyskawicznie. Zanurz pasek twardości wody delonghi w wodzie na 1-2 sekund. Potrząśnij, a następnie wyjmij go z wody i odczekaj około 1 minutę. Wynik pojawia się w postaci odpowiednio zabarwionych pól. Jeżeli zobaczysz dużo zielonych pól, oznacza to, że masz do czynienia z miękką wodą. Im mniejsza ich liczba, tym większa twardość wody. Pojawienie się samych czerwonych pól oznacza dużą twardość wody. Wynik pomoże Ci właściwie zadbać o ekspres.

Tester twardości wody delonghi – jak ustawić ekspres?

Ekspresy do kawy, które są wyposażone w funkcję usuwania kamienia, należy ustawiać adekwatnie do stwierdzonej twardości wody. Dzięki temu proces odwapniania nie będzie realizowany ani za często, ani za rzadko. Sięgnij po delonghi tester twardości wody, a następnie ustaw ekspres zgodnie z wynikiem na wskaźniku wody: miękkiej, średnio twardej, twardej lub bardzo twardej. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do Twojego urządzenia. Wskaźnik twardości wody może być ustawiany różnie w zależności od danego modelu ekspresu.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model DeLonghi 5532110300
Producent DeLonghi
Montaż Nie
Typ Produktu tester twardości wody
EAN 5045174270076
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 8.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.