Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Dafi Unimax - 1 sztuka

Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Dafi Unimax - 1 sztuka

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

7,98 zł 6,49 zł netto
Koszt dostawy: 11,99-15zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Drekker FILTRO-MATERNA+ - Filtr zamiennik do Dafi Unimax - 1 sztuka

Rozwój nowoczesnej technologii wspiera zdrowy tryb życia. Dzbanki filtrujące zyskują na popularności, ponieważ gwarantują dostęp do idealnie czystej wody w każdej chwili. W naszej ofercie znajdziesz zamienny filtr Dafi Unimax, Drekker Filtro-Materna+. Pasuje do dzbanków Dafi z filtrem Unimax i większości dzbanków innych producentów. W przypadku marki Brita jest kompatybilny z dzbankami kupionymi przed przełomem czerwca i lipca 2020 roku.

Zamienny filtr Dafi Unimax – jakość i oszczędność

Oryginalne filtry Dafi Unimax to gwarancja niezawodności, ale nie obawiaj się zamienników. Korzystaj z filtrów sprawdzonych producentów, którzy wypracowali już swoją renomę na rynku. Do polecanych rozwiązań należy Drekker Filtro-Materna+. Działa równie niezawodnie. Stanowi ekonomiczną alternatywę dla filtrów oryginalnych. Poprawia jakość wody w takim samym stopniu co one. Usuwa niepożądane substancje negatywnie wpływające na jej smak i zapach. Systematyczna wymiana filtrów jest konieczna, dlatego zaoszczędź, kupując tańszy zamiennik.

Dafi Unimax – dlaczego zamiennik jest skuteczny?

Chociaż woda z sieci wodociągowych przechodzi proces uzdatniania, zawiera substancje, które mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie. Na dodatek jej smak i zapach pozostawiają często wiele do życzenia. W Polsce mamy do czynienia przede wszystkim z wodą twardą, która powoduje osadzanie się kamienia na urządzeniach gospodarstwa domowego takich jak czajnik lub ekspres do kawy. Zarówno oryginalny filtr unimax, jak i zamiennik Drekker Filtro-Materna+ polepszają smak wody i w ogóle jej jakość, co sprzyja zdrowiu oraz ochronie urządzeń kuchennych.

Oryginalne filtry Dafi Unimax zamiennik marki Drekker zastępuje na równie skutecznym poziomie. Obecny we wkładzie węgiel aktywny efektywnie usuwa chlor i jego pochodne. Wpływa na zwiększenie przejrzystości wody. Filtr eliminuje metale ciężkie takie jak miedź oraz ołów dzięki żywicy jonowymiennej. Ogranicza ilość detergentów i pestycydów. Dokładna filtracja wody sprawia, że zyskujesz doskonałą wodę do picia, która może służyć również jako baza do przygotowywania rozmaitych napojów, zup i innych dań.

Jaką wydajność ma zamienny filtr Dafi Unimax?

Nie tylko oryginalny filtr Dafi Unimax charakteryzuje się dużą wydajnością. Aby nieustannie cieszyć się wspaniałym smakiem wody i zminimalizować koszty, zdecyduj się na zamiennik Drekker Filtro-Materna+. To wydajny filtr, który należy wymieniać raz na miesiąc lub po przefiltrowaniu 100 l wody. Regularna wymiana zagwarantuje skuteczność jego działania. Stanowi doskonałe rozwiązanie do dzbanków używanych w domu, biurze i w każdym miejscu, gdzie świeża oraz czysta woda jest pożądana.

Filtry Dafi Unimax zamiennik – w trosce o środowisko

Stały dostęp do czystej wody, którą można pić bez przegotowywania, ogranicza do minimum lub nawet zupełnie korzystanie z wody butelkowanej. Oznacza to, że środowisko nie jest zanieczyszczane jednorazowymi plastikowymi odpadami. Jeśli uważasz, że filtr Dafi Unimax jest zbyt drogi, zdecyduj się na Drekker Filtro-Materna+. To wybór ekologiczny i ekonomiczny.

Filtr nie pasuje do dzbanków marki Brita wyprodukowanych po czerwcu/lipcu 2020, które posiadają biały ślimak w środku gniazda mocującego filtr.

Wszystkie znaki towarowe są własnością ich właścicieli. Wymienione nazwy marek produktów mają jedynie służyć ustaleniu kompatybilności.

Parametry
Model FILTRO-MATERNA+
Producent drekker
Montaż w dzbanku
Typ Produktu wkład filtrujący do dzbanków
EAN 5905133589314
Alternatywne filtry Brita Maxtra+, Brita Maxtra, Filter Logic FL- 402H, FILTRO-MATERNA, Dafi Unimax
Termin przydatności 1 miesiąc
Opinie
Najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący.

InPost Paczkomat - 11.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie 11.99zł, Kurier InPost - 15zł, Kurier DPD - 15zł, Poczta Polska - 15zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.