Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Hard Water Expert - 3 sztuki | Oryginalny filtr do dzbanków

Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Hard Water Expert - 3 sztuki | Oryginalny filtr do dzbanków
NOWA WERSJA FILTRÓW BRITA MAXTRA+

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

58,99 zł 47,96 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Hard Water Expert - 3 sztuki | Oryginalny filtr do dzbanków

Woda doprowadzana do budynków przez sieć wodociągową nie charakteryzuje się najwyższą jakością, ponieważ jest zwykle twarda. W zależności od lokalizacji różni się tylko stopniem twardości. Jeżeli masz do czynienia z wodą o dużej twardości i posiadasz dzbanek Brita Marella, Elemaris, Style lub Aluna, polecamy filtry Brita Maxtra Pro Hard Water Expert. Dokładnie oczyszczają i skutecznie zmiękczają wodę.

Brita Maxtra – skuteczność nowoczesnych rozwiązań

W sprawie filtracji wody warto zaufać doświadczonemu ekspertowi, jakim jest marka Brita. Połączenie wiedzy i innowacyjnych pomysłów prowadzi do wyraźnej poprawy jakości wody. Zadbaj o zmiękczenie wody oraz usunięcie z niej niekorzystnie działających substancji, kupując filtry Brita Maxtra. Brita Maxtra Pro Hard Water Expert to, zgodnie z nazwą, ekspert od twardej wody.

Czym wyróżnia się filtr Brita Maxtra?

Innowacyjne rozwiązania zapewniają większe korzyści niż inne produkty spełniające tę samą funkcję. Warto zaopatrzyć się w filtr Brita Maxtra Pro, ponieważ redukuje twardość wody o 50% skuteczniej niż inne filtry. To najlepsza odpowiedź na problem twardej wody. Dzięki filtrowi Brita Maxtra Pro Hard Water Expert przygotujesz wyborną herbatę pozbawioną osadów. Zadbasz też o przedłużenie żywotności czajnika i ekspresu do kawy, ponieważ przefiltrowana woda zminimalizuje ryzyko osadzania się kamienia.

Brita Maxtra Pro – sposób działania

Perełki wymiennika jonowego znajdujące się w filtrze Brita Maxtra wpływają na zmiękczenie wody. Przeciwdziałają gromadzeniu się osadów. Usuwają metale ciężkie takie jak ołów i miedź. Oryginalne wkłady Brita Maxtra zawierają też mikroperełki węgla aktywnego, które redukują chlor oraz jego pochodne, zanieczyszczenia z sieci wodociągowej oraz pestycydy, herbicydy oraz związki farmaceutyczne.

Jak często wkład Brita Maxtra wymaga wymiany?

Korzystanie z dzbanka filtrującego ma wiele zalet. Czysta woda to przyjemność dla podniebienia, ale również wartość dla zdrowia. Na dodatek możesz zrezygnować z kupowania wody butelkowanej, co pozytywnie wpływa na środowisko. Zadbaj, aby wymieniać filtry Brita Maxtra raz na 4 tygodnie lub po przefiltrowaniu 150 l wody, a zawsze będziesz cieszyć się idealnie czystą wodą.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model BRITA MAX PRO HW X3
Producent Brita
Montaż w dzbanku
Typ Produktu wkład filtrujący do dzbanków
EAN 4006387126414
Alternatywne filtry Drekker FILTRO-MATERNA+
Termin przydatności 4 tygodnie / 150 litrów
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 9.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.