Jura 61848 - Tabletki odkamieniające Jura 9 sztuk.

Jura 61848 - Tabletki odkamieniające Jura 9 sztuk.

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

57,69 zł 46,90 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł
- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Jura 61848 - Tabletki odkamieniające Jura 9 sztuk.

Utrzymanie ekspresu do kawy w czystości to podstawa, aby móc delektować się wybornym smakiem napoju i korzystać z urządzenia przez wiele lat. Czysty, pozbawiony kamienia ekspres wpływa również na lepszy smak kawy. Automatyczne ekspresy Jura są wyposażone w funkcję samooczyszczenia uruchamianą przy pomocy przycisku. Wystarczy, że zastosujesz tabletki jura 61848 i go wciśniesz, a usuniesz wszelkie osady i zapobiegniesz osadzaniu się kamienia.

Tabletki odkamieniające jura – sposób na twardą wodę

Twarda woda, z którą mamy do czynienia niemal wszędzie, powoduje, że w ekspresie do kawy gromadzą się osady i tworzy się kamień. Kamień stanowi najczęstszą przyczynę awarii, dlatego ważna jest systematyczna pielęgnacja urządzenia. Profesjonalne tabletki odwapniające jura zapobiegają nawarstwianiu się osadów wapiennych i pomagają w usunięciu osadów z kawy oraz tłuszczu. Preparat ułatwia utrzymanie czystości i świeżości ekspresu oraz zapewnia jego optymalną pracę.

Tabletki odkamieniające do ekspresów do kawy Jura – niezapomniany smak kawy

Specjalna formuła jura 61848 usuwa osady z wnętrza ekspresu i chroni przed ponownym gromadzeniem się kamienia. Oryginalny preparat sprzyja stuprocentowej higienie, co przekłada się na perfekcyjny smak kawy. Warto pamiętać, że na smak kawy wpływa gatunek i jakość ziaren, ale nawet najlepsze ziarna nie zapewnią oczekiwanego efektu, jeżeli użyjesz twardej i zanieczyszczonej wody. Stosowanie tabletek odkamieniających wpływa w znacznym stopniu na poprawę smaku oraz aromatu ulubionego napoju.

Aby zachować najwyższą jakość kawy i w każdej chwili móc cieszyć się jej pobudzającym i wybornym smakiem, stosuj regularnie tabletki odwapniające jura. Proces odkamieniania należy przeprowadzić mniej więcej raz na 2 miesiące użytkowania ekspresu, czyli co 200 cykli zaparzających. Samoczyszczenie w ekspresach Jura przeprowadza się poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Do jednego cyklu odkamieniania użyj 3 tabletki na 0,6 l wody. Specjalna formuła powoduje rozpuszczenie osadu wapiennego i chroni przed jego ponownym nagromadzeniem.

Jak jura 61848 wpływa na przedłużenie żywotności ekspresu?

Zakup ekspresu stanowi nieco większy wydatek, dlatego każdy chce, aby służył mu jak najdłużej. Urządzenie może działać sprawnie i wydajnie przez wiele lat pod warunkiem, że odpowiednio o nie zadbasz. Duży problem stanowią osady wapienne, dlatego korzystanie ze środków odkamieniających jest niezbędne. Polecamy tabletki odkamieniające do ekspresów do kawy Jura, ponieważ są profesjonalnym preparatem o odpowiednim składzie, dzięki czemu skutecznie usuwają zanieczyszczenia.

Im więcej osadów w ekspresie, tym większe zużycie energii i większe prawdopodobieństwo awarii. Systematyczna pielęgnacja urządzenia sprzyja jego optymalnemu działaniu. Zastosuj tabletki odwapniające jura, a pozbędziesz się niepożądanych osadów i będziesz cieszyć się przez wiele lat z jego bezproblemowej pracy. Równocześnie zadbasz o najwyższą jakość przyrządzanego napoju. Tabletki Jura chronią ekspres przed ponownym osadzeniem się kamienia

Parametry

Informacje dodatkowe

Model JURA 61848
Producent Jura
Montaż Nie
Typ Produktu Tabletki odkamieniające
EAN 7610917618484
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie

Recenzje klientów

Polecam
zamówienie dostarczone ekspresowo jestem pod ogromnym wrażeniem :)
Ocena
Opinia dodana przez Dawid
Dodaj swoją opinię
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup - 14.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.