Lavazza Crema e Aroma - Kawa ziarnista - opakowanie 1kg

Lavazza Crema e Aroma - Kawa ziarnista - opakowanie 1kg

Dostępność: Brak w magazynie

44,99 zł 36,58 zł netto
Koszt dostawy: 11,99-15zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Krótka informacja o produkcie Lavazza Crema e Aroma - Kawa ziarnista - opakowanie 1kg

Nie ma nic bardziej pobudzającego o poranku, niż świeżo parzone włoskie espresso. Każdy prawdziwy smakosz wie, że dobra kawa zaczyna się od dobrych ziaren tworzących wspaniałą mieszankę.

Marka Lavazza to połączenie długoletniej tradycji i ogromnego doświadczenia w tworzeniu najznakomitszych kompozycji kawowych. Lavazza to najbardziej rozpoznawalny producent kawy na świecie. Ich produkty to gwarancja najwyższej jakości i prawdziwie Włoskiego smaku.

Lavazza Crème E Aroma to znakomita włoska kawa ziarnista. Mieszanka średnio palonych ziaren gatunku Arabica 40% oraz Robusta 60%. Połączenie to tworzy bardzo zaskakujący silny aromat każdej kawy. Jej smak jest niesamowicie intensywny i długo zachowuję się na podniebieniu. Charakterystyczną cechą jest kremowa gęsta pianka, dzięki której tworzone z niej Latte Macchiato, czy Cappuccino da wyjątkowo kremowy smak.

Lavazza Crème E Aroma zapewni Ci smak i zapach prawdziwie włoskiej kawy Jakość tego wyrobu gwarantuje włoska tradycja, a jej smak pozwoli nam przenieść się do prawdziwej włoskiej kawiarenki.

Informacje dodatkowe
Model Lavazza Crema e Aroma
Producent Lavazza
Typ Produktu Kawa ziarnista
EAN 8000070025400
Waga 1kg
Opinie tych, którzy już kupili
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.