Urnex Rinza Tablets 120 sztuk - Tabletki do czyszczenia spieniacza

Urnex Rinza Tablets 120 sztuk - Tabletki do czyszczenia spieniacza

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

58,90 zł 47,89 zł netto
Koszt dostawy: 11,99-15zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Krótka informacja o produkcie Urnex Rinza Tablets 120 sztuk - Tabletki do czyszczenia spieniacza

Do regularnej pielęgnacji ekspresu do kawy niezbędny jest środek czyszczący system spieniania mleka. Urnex Rinza Tablets - Tabletki do czyszczenia spieniacza to doskonały wybór, jeżeli chcesz zadbać o długą żywotność ekspresu i niezmieniony smak kawy. Zapewnia czystość oraz świeżość dysz spieniających mleko. Gromadzące się w nich osady stanowią źródło nieprzyjemnego zapachu. Skorzystaj z profesjonalnych tabletek w korzystnej cenie.

Czy tabletki do czyszczenia spieniacza są odpowiednie do każdego ekspresu?

Jeśli uwielbiasz kawę z mlekiem prosto z ekspresu, musisz systematycznie czyścić układ spieniania mleka. Jego dysze łatwo się zatykają pozostałościami mleka i tłuszczem, dlatego ważne jest stosowanie odpowiedniego preparatu. Polecamy tabletki do usuwania osadu z mleka Urnex Rinza, które możesz używać do każdego ekspresu, który został wyposażony w system spieniania mleka. W opakowaniu znajduje się aż 120 tabletek, dzięki czemu przez długi czas nie będzie konieczności robienia ponownych zakupów.

Urnex Rinza Tablets - Tabletki do czyszczenia spieniacza o wysokiej skuteczności

Wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia wpływają negatywnie na pracę ekspresu. Powodują, że poszczególne podzespoły nie działają optymalnie. Jednym z elementów urządzenia, na które musisz zwrócić szczególną uwagę, jest system spieniania mleka. Zaschnięte mleko, tłuszcz i inne zanieczyszczenia to mieszanka, która powoduje, że nie tylko ekspres, ale również kawa pachnie nieprzyjemnie. Wystarczy jednak, że tabletki do czyszczenia spieniacza staną się nieodłączną częścią pielęgnacji urządzenia, a zyskasz pewność, że nigdy Cię nie zawiedzie.

Tabletki do czyszczenia spieniacza – wydajność i ekonomia

Zakup środków czyszczących do ekspresu do kawy to zawsze pewien wydatek, ale kupując tabletki do usuwania osadu z mleka Urnex Rinza, dokonujesz ekonomicznego wyboru. Niewygórowana cena za 120 tabletek pozwala sporo zaoszczędzić na przestrzeni czasu. Tabletki dokładnie usuwają wszystkie osady z przewodów systemu spieniającego, dzięki czemu smak kawy zawsze jest intensywny i wyjątkowy.

Informacje dodatkowe
Model URNEX RINZA TABLETS
Producent Urnex
Montaż Nie
Typ Produktu Tabletki do czyszczenia spieniacza
EAN 754631604952
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie tych, którzy już kupili
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.