3 x Jura Claris Blue 67007 , 71311, 71312 Oryginalny Filtr

3 x Jura Claris Blue 67007 , 71311, 71312 Oryginalny Filtr

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

154,99 zł 126,01 zł netto
Koszt dostawy: 11,99-15zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Krótka informacja o produkcie

3 sztuki - Oryginalny filtr wody do ekspresu Jura Claris Blue 67007/71311/71312

Jura Classic Blue to innowacyjny, oryginalny filtr do zmiękczania wody w ekspresach marki Jura. Nowoczesna technologia sprawia, że filtr ten jest bardzo skuteczny w swoim działaniu.

Jeśli uwielbiasz swój ekspres do kawy, a każdy dzień zaczynasz od filiżanki mocnego espresso, pamiętaj aby również zadbać o czystość urządzenia.

Osadzanie się kamienia w urządzeniach elektrycznych jest jedną z przyczyn mniej efektywnego działania naszego ekspresu do kawy. Nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo wpływa to na układ zaparzania w naszym urządzeniu.

Dzięki filtrom Jura zamontowanym w ekspresie marki Jura oraz niektórych ekspresach linii IMPRESSA (jeśli w zbiorniku wody mocowania mają kolor niebieski to ten filtr również będzie pasował).

Wybierając oryginalne wkłady Jura do tych właśnie ekspresów zagwarantuje nam maksymalną dbałość o nasz ekspres do kawy, jednocześnie otrzymamy cudowną, mocną kawę. Czyste urządzenie równa się znakomity głęboki smak kawy.

Przekonaj się jak ogromny wpływ na nasze urządzenie ma dbałość o jego czystość. Pamiętaj jednak aby filtracja była skuteczna filtr należy wymieniać co 2 miesiące lub po przefiltrowaniu 50 litrów wody.

UWAGA WAŻNE

Filtry Jura Claris Blue mogą być stosowane w ekspresach Jura z linii ENA, oraz w niektórych ekspresach z linii IMPRESSA - jeżeli w zbiorniku wody mocowania ekspresu mają kolor błękitny, to filtr na pewno będzie pasował!

Informacje dodatkowe
Model JURA CLARIS BLUE 3
Producent Jura
Montaż Nie
Typ Produktu filtr do ekspresu do kawy
EAN 7610917713127
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie tych, którzy już kupili
  Ładuję...
Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.