Filtr do wody Brita MAXTRA+ Pure Performance - 1 sztuka | Oryginalny filtr do dzbanków

Filtr do wody Brita MAXTRA+ Pure Performance - 1 sztuka | Oryginalny filtr do dzbanków

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

19,50 zł 15,85 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB
Zaoszczędź swoje pieniądze! Kup zamiennik.

Koszt na miesiąc

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Filtr do wody Brita MAXTRA+ Pure Performance - 1 sztuka | Oryginalny filtr do dzbanków

Do dzbanków filtrujących Brita Marella, Aluna, Style, Elemaris proponujemy filtry Brita Maxtra+ Pure Performance, które opracowano w oparciu o wieloletnie doświadczenie marki i nowoczesne technologie. Filtry eliminują konieczność gotowania wody kranowej. Bezpośrednio po przefiltrowaniu jest gotowa do spożycia, a jej walory smakowe i jakościowe są nieocenione. Pamiętaj o systematycznej wymianie filtrów, aby dzbanek zawsze spełniał swoją funkcję.

Brita Maxtra+ – efektywne oczyszczanie wody

Zadaniem filtrów do dzbanków jest możliwie najskuteczniejsze oczyszczenie wody. Efektywność poszczególnych rozwiązań dostępnych na rynku może się różnić, ale oryginalne filtry Brita Maxtra+ działają niezawodnie. Spełniają wysokie oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Powstały w zgodzie z duchem innowacyjności, dlatego gwarantują najlepsze rezultaty. Wpływają na zmiękczenie wody i eliminują z niej niepożądane związki, które trafiają do niej w procesie uzdatniania lub pochodzą z rur sieci wodociągowej.

Ulepszony filtr Brita Maxtra+ – bariera dla niewielkich cząsteczek

Stały dostęp do czystej i świeżej wody bez konieczności jej przegotowywania to pożądany komfort i korzyści dla zdrowia. Sięgając po oryginalny filtr Brita Maxtra plus Pure Performance, zyskujesz pewność, że woda w dzbanku będzie krystalicznie czysta, pozbawiona wszelkich osadów. Filtr stanowi skuteczną barierę nawet dla malutkich cząsteczek. Korzystanie z niego jest równoznaczne z podwyższeniem walorów zdrowotnych wody i ochroną urządzeń kuchennych, np. czajnika lub ekspresu do kawy, przed osadzaniem się kamienia.

W filtrach Brita Maxtra plus za skuteczność oczyszczania wody odpowiadają perełki wymiennika jonowego. Wpływają na zmiękczenie wody i redukują ilość metali ciężkich takich jak miedź oraz ołów. Część wkładu stanowią również mikroperełki węgla aktywnego pozyskiwane z łupin orzechów kokosowych. Dzięki milionom porów zatrzymują chlor i inne substancje wpływające negatywnie na zapach wody, a także zanieczyszczenia z rur wodociągowych. Powodują redukcję pestycydów, herbicydów i substancji farmaceutycznych.

Jaką wydajność mają wkłady Brita Maxtra+?

Krystalicznie czysta woda chroni urządzenia przed osadzaniem się kamienia, a w efekcie przed awariami, ale przede wszystkim wpływa na poprawę smaku ulubionych napojów. Nie musisz gotować wody, aby zadbać o swoje dobre samopoczucie. Musisz tylko pamiętać tylko o tym, aby wkład Brita Maxtra+ wymieniać systematycznie. Ma on określony termin przydatności do użycia, po którego upływie przestaje działać poprawnie. Wymieniaj filtr raz na 4 tygodnie lub po przefiltrowaniu 100 l wody.

Jakie korzyści zapewniają filtry Brita Maxtra+?

Przejrzysta, czysta i świeża woda to oczywiste zalety wody uzdatnionej przez filtr Brita Maxtra+. Chociaż obecnie przegotowanie wody nie trwa długo, to jej schłodzenie już zajmuje chwilę czasu. Dzięki filtrowi nie musisz kupować wody butelkowanej, aby w każdej chwili móc się napić dobrej, chłodnej wody. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku, ponieważ ogranicza liczbę zużytych butelek jednorazowych, a przede wszystkim jest wygodne i ekonomiczne.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model BRITA MAXTRA+ PP X1
Producent Brita
Montaż w dzbanku
Typ Produktu wkład filtrujący do dzbanków
EAN 4006387104030
Alternatywne filtry Drekker FILTRO-MATERNA+
Termin przydatności 1 miesiąc
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup - 14.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.