Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Pure Performance - 1 sztuka | Oryginalny filtr do dzbanków

Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Pure Performance - 1 sztuka | Oryginalny filtr do dzbanków
NOWA WERSJA FILTRÓW BRITA MAXTRA+

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

19,48 zł 15,84 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB
Zaoszczędź swoje pieniądze! Kup zamiennik.

Koszt na miesiąc

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Pure Performance - 1 sztuka | Oryginalny filtr do dzbanków

Do dzbanków filtrujących Brita Marella, Aluna, Style, Elemaris proponujemy filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance, które opracowano w oparciu o wieloletnie doświadczenie marki i nowoczesne technologie. Filtry eliminują konieczność gotowania wody kranowej. Bezpośrednio po przefiltrowaniu jest gotowa do spożycia, a jej walory smakowe i jakościowe są nieocenione. Pamiętaj o systematycznej wymianie filtrów, aby dzbanek zawsze spełniał swoją funkcję.

Brita Maxtra Pro – efektywne oczyszczanie wody

Zadaniem filtrów do dzbanków jest możliwie najskuteczniejsze oczyszczenie wody. Efektywność poszczególnych rozwiązań dostępnych na rynku może się różnić, ale oryginalne filtry Brita Maxtra Pro działają niezawodnie. Spełniają wysokie oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Powstały w zgodzie z duchem innowacyjności, dlatego gwarantują najlepsze rezultaty. Wpływają na zmiękczenie wody i eliminują z niej niepożądane związki, które trafiają do niej w procesie uzdatniania lub pochodzą z rur sieci wodociągowej.

Ulepszony filtr Brita Maxtra Pro – bariera dla niewielkich cząsteczek

Stały dostęp do czystej i świeżej wody bez konieczności jej przegotowywania to pożądany komfort i korzyści dla zdrowia. Sięgając po oryginalny filtr Brita Maxtra Pro Pure Performance, zyskujesz pewność, że woda w dzbanku będzie krystalicznie czysta, pozbawiona wszelkich osadów. Filtr stanowi skuteczną barierę nawet dla malutkich cząsteczek. Korzystanie z niego jest równoznaczne z podwyższeniem walorów zdrowotnych wody i ochroną urządzeń kuchennych, np. czajnika lub ekspresu do kawy, przed osadzaniem się kamienia.

W filtrach Brita Maxtra Pro za skuteczność oczyszczania wody odpowiadają perełki wymiennika jonowego. Wpływają na zmiękczenie wody i redukują ilość metali ciężkich takich jak miedź oraz ołów. Część wkładu stanowią również mikroperełki węgla aktywnego pozyskiwane z łupin orzechów kokosowych. Dzięki milionom porów zatrzymują chlor i inne substancje wpływające negatywnie na zapach wody, a także zanieczyszczenia z rur wodociągowych. Powodują redukcję pestycydów, herbicydów i substancji farmaceutycznych.

Jaką wydajność mają wkłady Brita Maxtra Pro?

Krystalicznie czysta woda chroni urządzenia przed osadzaniem się kamienia, a w efekcie przed awariami, ale przede wszystkim wpływa na poprawę smaku ulubionych napojów. Nie musisz gotować wody, aby zadbać o swoje dobre samopoczucie. Musisz tylko pamiętać tylko o tym, aby wkład Brita Maxtra Pro wymieniać systematycznie. Ma on określony termin przydatności do użycia, po którego upływie przestaje działać poprawnie. Wymieniaj filtr raz na 4 tygodnie lub po przefiltrowaniu 150 l wody.

Jakie korzyści zapewniają filtry Brita Maxtra Pro?

Przejrzysta, czysta i świeża woda to oczywiste zalety wody uzdatnionej przez filtr Brita Maxtra+. Chociaż obecnie przegotowanie wody nie trwa długo, to jej schłodzenie już zajmuje chwilę czasu. Dzięki filtrowi nie musisz kupować wody butelkowanej, aby w każdej chwili móc się napić dobrej, chłodnej wody. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku, ponieważ ogranicza liczbę zużytych butelek jednorazowych, a przede wszystkim jest wygodne i ekonomiczne.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model BRITA MAX PRO PP X1
Producent Brita
Montaż w dzbanku
Typ Produktu wkład filtrujący do dzbanków
EAN 4006387126230
Alternatywne filtry Drekker FILTRO-MATERNA+
Termin przydatności 4 tygodnie / 150 litrów
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 9.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.