Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Pure Performance - 6 sztuk | Oryginalny filtr do dzbanków

Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Pure Performance - 6 sztuk | Oryginalny filtr do dzbanków
NOWA WERSJA FILTRÓW BRITA MAXTRA+

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

106,99 zł 86,98 zł netto
Koszt dostawy: 8,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Pure Performance - 6 sztuk | Oryginalny filtr do dzbanków

Nowoczesne technologie oferują wiele możliwości. Zapewnienie dostępu do czystej wody to jedna z nich. W naszym asortymencie mamy filtry Brita Maxtra, które eliminują konieczność przegotowywania wody w celu poprawy jej jakości. Brita Maxtra Pro Performance to filtr, który sprawia, że woda staje się krystalicznie czysta i smakuje wyjątkowo.

Brita Maxtra – gwarancja czystej wody

Chociaż woda z kranu nadaje się do picia, jej jakość budzi jednak wątpliwości. Najczęściej mamy do czynienia z wodą twardą, w której znajduje się chlor i zanieczyszczenia takie jak rdza oraz piasek. Jeżeli korzystasz z dzbanków filtrujących Brita Marella, Aluna, Style i Elemaris, zadbaj o jakość wody, wybierając filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance. Dzięki nim zapomnisz o nieprzyjemnym posmaku chloru w kawie i herbacie.

Filtr Brita Maxtra – skład zapewniający sukces

Za skuteczność filtra Brita Maxtra Pro Pure Performance odpowiadają perełki wymiennika jonowego i mikroperełki węgla aktywnego pozyskiwane z łupin orzechów kokosowych. Wkład filtracyjny zatrzymuje nawet drobne cząsteczki substancji zanieczyszczających wodę. Zastosuj filtr Brita Maxtra Pro, jeżeli chcesz znacząco ograniczyć ilość ołowiu, miedzi, chloru oraz zanieczyszczeń z rur sieci wodociągowej. Filtr usuwa również herbicydy, pestycydy oraz substancje farmaceutyczne.

Brita Maxtra Pro – filtr o dużej wydajności

Oferujemy wkłady Brita Maxtra w opakowaniu zawierającym 6 sztuk. Taki zakup pozwoli Ci na kilkumiesięczne rozkoszowanie się idealnie czystą wodą. Jeden filtr wystarcza na 4 tygodnie. Po upływie tego czasu lub po przefiltrowaniu 150 l wody należy go wymienić. Systematyczne wymiana gwarantuje stały dostęp do świeżej i zdrowej wody.

Wkład Brita Maxtra – wygoda i ekonomia

Dostęp do czystej wody zyskujemy poprzez jej przegotowanie lub zakup wody butelkowanej, ale o wiele wygodniejszym sposobem jest korzystanie z dzbanka filtrującego. Kupując filtry Brita Maxtra, nie musisz czekać aż woda zagotuje się, a następnie schłodzi. Zakup filtrów kosztuje mniej niż nieustanne kupowanie wody butelkowanej. Korzystając z filtrów, dbasz o środowisko i własny budżet.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model BRITA MAX PRO PP X6
Producent Brita
Montaż w dzbanku
Typ Produktu wkład filtrujący do dzbanków
EAN 4006387126353
Alternatywne filtry Drekker FILTRO-MATERNA+
Termin przydatności 4 tygodnie / 150 litrów
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 8.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.