Jura 24157 Środek do czyszczenia systemu mleka (minitabletki) 90 g - butelka z zapasem

Jura 24157 Środek do czyszczenia systemu mleka (minitabletki) 90 g - butelka z zapasem

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

58,29 zł 47,39 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Jura 24157 Środek do czyszczenia systemu mleka (minitabletki) 90 g - butelka z zapasem

Klasyczna kawa z mlekiem z ekspresu smakuje wyśmienicie. Podobnie jest z cappuccino i latte macchiato. Dzięki ekspresowi nie trzeba odwiedzać kawiarni, aby rozkoszować się wybitnym smakiem kawy. Trzeba jednak zadbać o czystość urządzenia, dlatego niezbędne są m.in. tabletki do czyszczenia systemu mleka. System spieniania mleka jest narażony na tworzenie się osadów z mleka oraz tłuszczu, więc potrzebne jest systematyczne oczyszczanie.

Środek czyszczący system spieniania mleka - praktyczne zapasowe opakowanie

Oryginalne tabletki Jura do czyszczenia systemu mleka są dostępne w opakowaniu z dozownikiem. Ułatwia to odmierzenie odpowiedniej ilości minitabletek. Proponujemy również zapasowe opakowanie bez dozownika, którego pokrywkę wystarczy odkręcić, a następnie pojemnik przykręcić do dozownika pozostałego z oryginalnego opakowania. Takie rozwiązanie zapewnia wygodę związaną z czyszczeniem systemu spieniania mleka.

Czyszczenie systemu do mleka – środek wolny od fosforanów

Jura jest marką o globalnym zasięgu. To czołowy producent automatycznych ekspresów do kawy, które goszczą nie tylko w kawiarniach, ale również domach. Dostarcza urządzenia oraz akcesoria do nich, w tym środki czyszczące. Stawia na zrównoważony rozwój i świadomie podchodzi do kwestii ekologii. Dlatego tabletki do czyszczenia systemu mleka są pozbawione szkodliwych dla środowiska fosforanów. Wysoką jakość minitabletek Jura potwierdza certyfikat TÜV. Stosując je, zadbasz o niezbędną higienę ekspresu bez szkody dla środowiska.

Dlaczego czyszczenie systemu do mleka jest konieczne?

Kawa nie będzie dobrze smakować, jeżeli nie zadbasz o ekspres. W jego wnętrzu gromadzą się różne osady z wody, ale też z mleka, dlatego konieczne jest jego regularne czyszczenie. Jednym z najważniejszych elementów wymagających czyszczenia jest system spieniania mleka. Uniwersalne preparaty mogą sobie nie poradzić z zaschniętym mlekiem oraz tłuszczem, dlatego potrzebny jest specjalny środek czyszczący system spieniania mleka. Tabletki Jura skutecznie eliminują osady z mleka, dzięki czemu zapobiegają rozwojowi bakterii.

Tabletki Jura do czyszczenia systemu mleka – przedłużenie żywotności ekspresu

W systemie spieniania mleka gromadzi się dużo osadów. Nieusuwane stałyby się źródłem bakterii niebezpiecznych dla zdrowia i psułyby smak oraz zapach kawy. Nawarstwione osady zakłóciłyby również działanie układu spieniania. Profesjonalne tabletki do czyszczenia systemu mleka chronią ekspres przed przedwczesnym zużyciem i wspierają zachowanie pełni jego funkcjonalności.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model JURA 24157
Producent Jura
Montaż Nie
Typ Produktu butelka z zapasem
EAN 7610917241576
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 9.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.