Jura 24211 środek do czyszczenia systemu mleka (minitabletki) 180g

Jura 24211 środek do czyszczenia systemu mleka (minitabletki) 180g

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

98,90 zł 80,41 zł netto
Koszt dostawy: 11,99-15zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Jura 24211 środek do czyszczenia systemu mleka (minitabletki) 180g

Cappuccino, latte macchiato lub flat white to kawy, w których mleczna pianka odgrywa istotną rolę. Aby kawa zawsze smakowała wybornie, niezbędne jest zadbanie o system spieniania mleka. Zaschnięte mleko oraz tłuszcz stanowią źródło nieprzyjemnego zapachu i psują smak kawy. Aby zachować świeżość oraz czystość ekspresu, warto zastosować tabletki do czyszczenia systemu mleka. Minitabletki Jura to preparat działający na najwyższym poziomie.

Środek czyszczący system spieniania mleka – bez fosforanów

Jura to firma o wieloletniej tradycji, dla której ważny jest nie tylko rozwój, ale również świadomość ekologiczna. Kładzie nacisk na zrównoważone gospodarowanie zasobami oraz energią. Dlatego tabletki Jura do czyszczenia systemu mleka są pozbawione szkodliwych dla środowiska fosforanów. Specjalna formuła zapewnia utrzymanie higieny systemu mlecznego przy jednoczesnej dbałości o środowisko, co potwierdza certyfikat TÜV.

Wygodne czyszczenie systemu do mleka – dozownik minitabletek

Opakowanie, w którym umieszczono tabletki do czyszczenia systemu mleka, zostało wyposażone w wygodny dozownik ułatwiający odmierzenie właściwej dawki preparatu. Opakowanie o pojemności 180 g pozwala na wykonanie 60 cykli czyszczenia ekspresu. Regularne usuwanie zabrudzeń w postaci osadów z mleka oraz tłuszczu wpływa nie tylko na zachowanie idealnego smaku kawy, ale również lepsze funkcjonowanie ekspresu.

Środek czyszczący system spieniania mleka – oczekiwany poziom pielęgnacji

Każdy rodzaj kawy z ekspresu zawsze będzie smakował tak samo wybornie jak na początku jego użytkowania, jeżeli wszystkie podzespoły będą utrzymane w czystości. Niezwykle ważne jest czyszczenie systemu do mleka, ponieważ zaschnięte pozostałości stanowią doskonałą pożywkę dla rozwoju bakterii. To przede wszystkim nieoczyszczony system spieniania mleka odpowiada za  wydzielanie się nieprzyjemnego zapachu. Minitabletki Jura skutecznie eliminują niepożądany nalot.

Tabletki Jura do czyszczenia systemu mleka - sposób na zachowanie świeżości ekspresu

Uniwersalne preparaty czyszczące do ekspresów kawowych radzą sobie z różnymi rodzajami brudu, ale do układu spieniania mleka potrzebny jest specjalny preparat. W systemie spieniania mleka gromadzą się resztki mleka oraz tłuszczu, a jego oczyszczenie zapewnia sprawniejszą pracę ekspresu. Specjalny środek czyszczący system spieniania mleka sprzyja zachowaniu świeżości ekspresu, a dzięki temu kawa ma perfekcyjny smak. Czysty system spieniania przekłada się na najlepsze walory każdej kawy z mlekiem.

Parametry
Model JURA 24211
Producent Jura
Montaż Nie
Typ Produktu środek do czyszczenia systemu mleka
EAN 7610917242115
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie
Najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący.

InPost Paczkomat - 11.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie 11.99zł, Kurier InPost - 15zł, Kurier DPD - 15zł, Poczta Polska - 15zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.