Jura 24212 Środek do czyszczenia systemu mleka (minitabletki) 180 g - butelka z zapasem

Jura 24212 Środek do czyszczenia systemu mleka (minitabletki) 180 g - butelka z zapasem

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący ;)

93,90 zł 76,34 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Jura 24212 Środek do czyszczenia systemu mleka (minitabletki) 180 g - butelka z zapasem

Kawy z dodatkiem spienionego mleka – takie jak cappuccino, latte macchiato lub biała kawa – smakują wyśmienicie, ale w systemie spieniania mleka pozostają jego osady. Pozostałości negatywnie wpływają na smak kawy i stanowią źródło nieprzyjemnego zapachu. Aby zapobiec takim sytuacjom, najlepiej sięgnąć po profesjonalne tabletki do czyszczenia systemu mleka. Czyszczenie systemu spieniania mleka za pomocą minitabletek Jura jest wysoce skuteczne.

Czyszczenie systemu do mleka bez fosforanów – tabletki Jura przyjazne środowisku

Marka Jura stawia na nieustanny rozwój, który wiąże się z wprowadzaniem na rynek coraz lepszych ekspresów do kawy oraz akcesoriów do nich. Proponowane produkty powstają w ramach zrównoważonego rozwoju, którego element stanowi świadomość ekologiczna. Warto wybrać środek czyszczący system spieniania mleka, który jest pozbawiony fosforanów, a takie właśnie są minitabletki Jura. Certyfikat TÜV potwierdza wysokie standardy tabletek Jura. To opcja dla osób dbających o higienę ekspresu i zwracających uwagę na ochronę środowiska.

Tabletki Jura do czyszczenia systemu mleka – zapasowe opakowanie

Nie musisz za każdym razem kupować nowego opakowania minitabletek wyposażonego w dozownik. Wystarczy, że zaopatrzysz się w tabletki do czyszczenia systemu mleka, które stanowią wersję zapasową. Opakowanie zapasowe łatwo podłączysz do dozownika, gdy oryginalne opakowanie się skończy. 180 g profesjonalnego środka wystarczy na około 60 zastosowań.

Środek czyszczący system spieniania mleka – dlaczego ważne jest jego stosowanie?

Dbanie o czystość poszczególnych komponentów ekspresu do kawy jest konieczne, aby urządzenie działało niezawodnie i zapewniało możliwość delektowania się idealnie zaparzoną kawą. Szczególnie ważne jest czyszczenie systemu do mleka, ponieważ jest on najbardziej narażony na gromadzenie się osadów. Nieusuwane resztki mleka oraz tłuszczu stanowią doskonałą pożywkę dla bakterii i źródło nieprzyjemnego zapachu. Wszystkie osady pogarszają jakość kawy i skracają żywotność ekspresu.

Tabletki Jura do czyszczenia systemu mleka – sprawne działanie ekspresu

System spieniania mleka jest szczególnie narażony na gromadzenie się niepożądanych osadów. Resztki mleka powinny być usuwane systematycznie, aby używanie ekspresu było higieniczne. Do usunięcia zaschniętego mleka oraz tłuszczu potrzebny jest specjalny środek czyszczący system spieniania mleka. Minitabletki Jura skutecznie eliminują wszystkie naloty i przywracają ekspresowi świeżość oraz czystość. Systematyczne dbanie o urządzenie zdecydowanie wpływa na przedłużenie jego żywotności, a smak kawy każdego rodzaju pozostaje wyborny.

Parametry
Model JURA 2412
Producent Jura
Montaż Nie
Typ Produktu butelka z zapasem
EAN 7610917242122
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup - 14.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.