Samsung DA29-00003F Hafin1 Aqua-Pure Plus Oryginalny filtr do lodówki

Samsung DA29-00003F Hafin1 Aqua-Pure Plus Oryginalny filtr do lodówki

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

107,99 zł 87,80 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł
- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Samsung DA29-00003F Hafin1 Aqua-Pure Plus Oryginalny filtr do lodówki

Innowacyjne rozwiązania przekładają się na lepszą jakość życia. Marka Samsung oferuje lodówki z dystrybutorami wody, które zapewniają dostęp do czystej i świeżej wody, zawsze gdy tego potrzebujesz. W naszym asortymencie znajdziesz filtr do lodówki Samsung aqua pure plus. Przed zakupem sprawdź, czy w Twojej lodówce jest wykorzystywany właśnie ten filtr i uzupełnij zapas, aby wymienić go od razu, gdy minie termin przydatności aktualnie używanego.

Samsung Hafin aqua pure plus – czysta woda w każdej chwili

Woda z kranu jest zdatna do picia, ale jej jakość często pozostawia wiele do życzenia. Zwykle wyczuwa się posmak chloru, który stosuje się właśnie w celu jej uzdatnienia. Ponadto jest dostarczana za pośrednictwem systemu rur sieci wodociągowej, które są w różnym stanie. Pochodzące z nich zanieczyszczenia trafiają do wody. Właśnie dlatego wygodnym sposobem na zapewnienie sobie zawsze czystej wody jest zakup lodówki z dystrybutorem. Wewnętrzny filtr Samsung aqua da29-00003f działa skutecznie, oczyszczając wodę z niepożądanych substancji.

Filtry Samsung zyskały uznanie na całym świecie ze względu na swoją efektywność i wydajność. Mają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo ich użytkowania. Oryginalny filtr aqua pure plus umożliwia rezygnację z kupowania wody butelkowanej. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i zadbasz o środowisko, a na dodatek zatroszczysz się o zdrowie swoje i rodziny. Korzystanie z przefiltrowanej, świeżej wody to czysta przyjemność. Możesz po nią sięgnąć, gdy tylko poczujesz pragnienie.

Filtr do lodówki Samsung aqua pure plus – sposób działania

Woda z sieci wodociągowej, pomimo zdatności do spożycia, zawiera różne zanieczyszczenia. Dlatego ważne jest korzystanie z urządzeń filtrujących. W tej roli świetnie sprawdzają się dystrybutory wody zamontowane w lodówkach. Wodę najlepsze jakości otrzymasz zawsze, gdy lodówka jest wyposażona w system aqua pure plus Samsung. Filtr jest zbudowany z węgla aktywnego, który usuwa różnego rodzaju niepożądane substancje znajdujące się w wodzie.

Specyficzny zapach i smak wody często jest spowodowany obecnością chloru. Chociaż ilość chloru w wodzie jest minimalna, można go zwykle bez problemu wyczuć. Obniża walory smakowe wody, co wpływa również na obniżenie wartości napojów. Oryginalny filtr do lodówki Samsung aqua pure plus redukuje ilość chloru, ale również eliminuje zanieczyszczenia mechaniczne pochodzące z rur wodociągowych, do których zaliczają się rdza i piasek. Usuwa metale ciężkie, a przede wszystkim ołów i rtęć.

Co jaki czas należy wymieniać filtr Samsung aqua pure plus?

Filtry w lodówkowych dystrybutorach wody wymagają wymiany. Ich termin przydatności jest ograniczony. Aby zagwarantować sobie stały dostęp do idealnie czystej wody o niepodważalnych walorach smakowych, filtr Samsung Hafin da29-00003f należy wymieniać co 6 miesięcy. Koszt zakupu filtra jest o wiele mniejszy niż wydatki na wodę butelkowaną. Przy okazji zadbasz o środowisko, ponieważ ograniczysz do minimum kupowanie plastikowych butelek jednorazowych.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model DA29-00003F
Producent Samsung
Montaż wewnątrz lodówki
Typ Produktu wewnętrzny filtr wody do lódówki
Temperatura Pracy 0,8 °C - 38 °C
Pojemność 1 892 l
Wydajność 1,9 l/min
EAN 036725502369
Termin przydatności 6 miesięcy
Alternatywne filtry DA29-00003G, DA29-00003B, DA29-00003B, DA97-06317A, HAFIN1 EXP, DA29-00003A
Opinie

Recenzje klientów

Polecam
zaskakująco przyzwoite ceny!
Ocena
Opinia dodana przez Waldemar
Polecam
najtaniej w necie
Ocena
Opinia dodana przez Tadeusz
Dodaj swoją opinię
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 9.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.