Samsung DA29-00003G Hafin2 Aqua-Pure Plus Oryginalny filtr do lodówki

Samsung DA29-00003G Hafin2 Aqua-Pure Plus Oryginalny filtr do lodówki

Dostępność: Brak w magazynie

115,90 zł 94,23 zł netto
Orlen Paczka Koszt dostawy: 8,99-15zł
Zaoszczędź swoje pieniądze! Kup zamiennik.

20.32zł

14zł

7zł

0

Koszt na miesiąc

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Samsung DA29-00003G Hafin2 Aqua-Pure Plus Oryginalny filtr do lodówki

Możliwość korzystania z czystej wody przez cały czas jest nieoceniona. W tym celu warto wybrać lodówkę z funkcją dystrybutora wody zamiast dodatkowych urządzeń filtrujących. Umieszczony w nim filtr usuwa zanieczyszczenia. Oferujemy oryginalny filtr do lodówki Samsung aqua pure plus DA29-00003G Hafin2 . Ten wariant pasuje do większości modeli lodówek Samsung z kostkarką, w których stosuje się filtr wewnętrzny umieszczany u góry po prawej stronie.

Oryginalny filtr do lodówki samsung aqua pure plus – dostęp do świeżej wody

Woda z sieci wodociągowej przechodzi proces uzdatniania, zanim trafi do odbiorców, dlatego uważa się, że można ją pić nieprzegotowaną. W rzeczywistości woda zwykle jest twarda i zawiera pewne zanieczyszczenia, dlatego bezpieczniej jest ją przegotować lub przefiltrować. Przy pomocy oryginalnego filtra aqua pure plus da29-00003g otrzymasz stały dostęp do świeżej wody. Przefiltrowana woda to gwarancja dobrego smaku, a także zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

W procesie filtracji następuje zredukowanie posmaku chloru. Chlor stosowany do uzdatniania wody niestety psuje jej smak. Woda płynąca z kranu trafia do odbiorców za pośrednictwem rur, których stan często pozostawia wiele do życzenia. W rezultacie woda jest zanieczyszczona rdzą, piaskiem i innymi cząsteczkami. Wyposażając się w lodówkę z dystrybutorem, zapewnisz sobie komfort korzystania z czystej wody. Musisz tylko pamiętać, aby wymieniać regularnie wewnętrzny filtr samsung aqua pure plus, ponieważ ma określony termin przydatności.

W jaki sposób działa samsung da29-00003g?

Najlepsze filtry usuwają zanieczyszczenia z wody niemal w 100%. Oryginalny filtr do lodówki Samsung aqua pure plus DA29-00003G Hafin2 charakteryzuje się wysoką skutecznością, dzięki czemu eliminuje z wody niemal wszystkie niepożądane substancje. Węgiel aktywny, z którego powstał filtr, eliminuje przede wszystkim chlor i jego pochodne. Smak chloru jest wyczuwalny, nawet gdy występuje w małej ilości. Wpływa nie tylko na smak wody, ale również przygotowywanych napojów.

Skorzystaj z oryginalnego filtra aqua pure plus da29-00003g, a jakość wody poprawi się diametralnie. Filtr redukuje nie tylko ilość chloru, ale również metali ciężkich, m.in. ołowiu oraz rtęci, i zanieczyszczeń pochodzących z sieci rur wodociągowych. Oryginalny filtr Samsung uzyskał certyfikaty NSF International, dzięki czemu wiadomo, że jest w pełni bezpieczny dla użytkowników i zapewnia najlepszą jakość wody.  Skuteczność oraz wydajność filtrów marki Samsung została potwierdzona przez specjalistów.

Jaką wydajność ma samsung aqua pure plus?

Każdy filtr do lodówki z upływem czasu ulega zużyciu, ale samsung da29-00003g charakteryzuje się dużą wydajnością. Należy go wymienić dopiero po 6 miesiącach użytkowania. Zakup nowego filtra jest o wiele korzystniejszy finansowo niż systematyczne kupowanie wody butelkowanej. W ciągu roku pozwala zaoszczędzić sporą kwotę. Na dodatek rezygnacja z wody w butelkach jednorazowych stanowi korzyść dla środowiska naturalnego. Stosowanie filtrów stanowi polecany wybór ekologiczny i ekonomiczny.

Parametry
Model DA29-00003G
Producent Samsung
Montaż wewnątrz lodówki
Typ Produktu wewnętrzny filtr wody do lodówki
Temperatura Pracy 0,6 °C - 38 °C
Pojemność 1 136 l
Wydajność 1,9 l/min
EAN 8803821890919
Termin przydatności 6 miesięcy
Alternatywne filtry DA29-00003G, DA29-00003B, DA29-00003B, DA97-06317A, HAFIN1 EXP, DA29-00003A
Opinie

Recenzje klientów

Polecam
sprawdzone miejsce do uzupełniania braków :)
Ocena
Opinia dodana przez Marek
Polecam
Ok
Ocena
Opinia dodana przez Irena
super!!
super cena, super obsługa, super szybka dostawa
Ocena
Opinia dodana przez Arek
Dodaj swoją opinię
Najczęściej zadawane pytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 14:00 i jest dzień pracujący.

InPost Paczkomaty - 12.99zł, Orlen Paczka - 8.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, Orlen, Ruch, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup - 11.99zł, Kurier InPost - 15zł, Kurier DPD - 15zł, Poczta Polska - 15zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.