Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Hard Water Expert - 2 sztuki | Oryginalny filtr do dzbanków

Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Hard Water Expert - 2 sztuki | Oryginalny filtr do dzbanków
NOWA WERSJA FILTRÓW BRITA MAXTRA+

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

39,89 zł 32,43 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Hard Water Expert - 2 sztuki | Oryginalny filtr do dzbanków

Woda z kranu charakteryzuje się różnym stopniem twardości, ale często mamy do czynienia z wodą twardą i bardzo twardą. Dlatego wyposażenie się w dzbanek filtrujący jest doskonałym pomysłem, ale zwrócić uwagę na rodzaj filtra.  Jeśli korzystasz z dzbanka Brita Marella, Aluna, Style lub Elemaris, sięgnij po filtry Brita Maxtra Pro Hard Water Expert. Świetnie radzą sobie z wodą o dużym stopniu twardości. Nie musisz gotować wody przed spożyciem.

Oczyszczanie wody z Brita Maxtra Pro

Marka Brita bryluje od wielu lat wśród ekspertów zajmujących się filtracją wody. Doświadczenie łączy z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu stworzyła produkty umożliwiające skuteczne oczyszczenie nawet bardzo twardej wody. Oryginalne filtry Brita Maxtra Pro Hard Water Expert działają skutecznie i wydajnie. Zmiękczają wodę. Eliminują tym samym konieczność jej gotowania. Usuwają niepożądane substancje, które się w niej znajdują. Podwyższają walory smakowe i zapachowe wody. Opakowanie zawiera 2 filtry, dzięki czemu jeden będziesz mieć w zapasie.

Niezawodny filtr Brita Maxtra Pro Hard Water Expert – jak działa?

Rozkoszuj się krystalicznie czystą wodą dzięki zastosowaniu nowoczesnego filtra. Nie musisz czekać, aż się przegotuje ani schłodzi, gdy odczuwasz pragnienie. Oryginalny filtr Brita Maxtra Pro Hard Water Expert stanowi rozwiązanie problemu twardej wody. Redukuje jej twardość na poziomie o 50% wyższym niż inne filtry. Zapewnia możliwość przyrządzenia herbaty bez żadnych osadów. Wydobywa głębię smaku i aromatu przygotowywanych napojów. Przefiltrowana woda zapobiega osadzaniu się kamienia w czajniku i ekspresie do kawy.

Za wysoką skuteczność oczyszczania wody odpowiadają poszczególne elementy filtra Brita Maxtra Pro. Perełki wymiennika jonowego przyczyniają się do jej zmiękczenia. Redukują osady i powodują, że kawa oraz herbata smakują wybornie. Eliminują metale ciężkie, a przede wszystkim miedź oraz ołów. Elementem filtra są również mikroperełki węgla aktywnego wytwarzane z łupin orzechów kokosowych. Zatrzymują cząsteczki chloru i zanieczyszczenia z rur sieci wodociągowych. Filtr redukuje ilość herbicydów, pestycydów i związków farmaceutycznych.

Jak często wymieniać wkłady Brita Maxtra Pro Hard Water Expert?

Dostępność czystej wody w każdej chwili to komfort, jaki każdy chciałby mieć. Sprawia, że ulubione napoje smakują jeszcze lepiej i nie musisz zastanawiać się, czy na pewno sprzyja zdrowiu. Nie będziesz jednak cieszyć się długo zaletami dzbanka filtrującego, jeżeli nie zadbasz o systematyczną wymianę filtra. Aby wkład Hard Water Expert Brita Maxtra Pro zawsze zapewniał dostęp do świeżej wody, wymieniaj go raz na 4 tygodnie lub po przefiltrowaniu 150 l wody.

Jakie zalety mają filtry Brita Maxtra Pro Hard Water Expert?

Szybki dostęp do czystej i świeżej wody to podstawa. Korzystając z Brita Maxtra Pro, nie musisz kupować wody butelkowanej. Chociaż filtr musisz wymieniać co pewien czas, korzystanie z dzbanka filtrującego stanowi zdecydowaną oszczędność w porównaniu z wodą butelkowaną. Na dodatek to nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne rozwiązanie, ponieważ woda ze sklepu najczęściej jest dostępna w butelkach jednorazowych wykonanych z plastiku, który zaśmieca już całą planetę.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model BRITA MAX PRO HW X2
Producent Brita
Montaż w dzbanku
Typ Produktu wkład filtrujący do dzbanków
EAN 4006387126391
Alternatywne filtry Drekker FILTRO-MATERNA+
Termin przydatności 4 tygodnie / 150 litrów
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 9.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.