Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Pure Performance - 2 sztuki | Oryginalny filtr do dzbanków

Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Pure Performance - 2 sztuki | Oryginalny filtr do dzbanków
NOWA WERSJA FILTRÓW BRITA MAXTRA+

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

36,97 zł 30,06 zł netto
Koszt dostawy: 9,99-16,99zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

- +
LUB

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Filtr do wody Brita MAXTRA PRO Pure Performance - 2 sztuki | Oryginalny filtr do dzbanków

Wieloletnie doświadczenie marki Brita i postęp technologiczny zaowocowały powstaniem filtrów do dzbanków o wysokiej skuteczności. Oferujemy oryginalne filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance, które pasują do dzbanków Brita Marella, Elemaris, Aluna i Style. Dzięki filtrom nie musisz gotować wody kranowej, aby pozbyć się z niej niepożądanych cząsteczek. Regularna wymiana filtra zapewnia nieustanny dostęp do wody o najwyższych walorach smakowych.

Brita Maxtra – oczekiwana niezawodność

Na rynku jest dostępnych wiele filtrów, ale najlepiej korzystać z tych, które mają potwierdzoną renomę i działają niezawodnie. Brita Maxtra Pro Pure Performance oczyszcza wodę skutecznie i efektywnie. Nie pozostawia w niej substancji, które psułyby jej smak oraz zapach. Naszym klientom proponujemy filtry Brita Maxtra ze względu na rezultaty, jakie zapewniają. Spełniają nawet wygórowane oczekiwania.

Dlaczego warto zdecydować się na filtr Brita Maxtra?

Konieczność przegotowywania wody lub pamiętania o zakupie wody butelkowanej może być męcząca. Aby zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie poprzez korzystanie ze świeżej i czystej wody, wystarczy wykorzystać filtr Brita Maxtra Pro. Zatrzymuje bardzo małe cząsteczki, dzięki czemu woda jest krystalicznie czysta. Powoduje zmiękczenie wody i usunięcie substancji pochodzących z rur sieci wodociągowej oraz dodawanych do niej w procesie uzdatniania.

Brita Maxtra plus – co decyduje o skuteczności filtra?

Delektuj się wodą pozbawioną osadów i posmaku chloru dzięki filtrom Brita Maxtra+ Pro Performance, które wyłapują najmniejsze cząsteczki szkodliwych substancji. Oryginalne wkłady Brita Maxtra składają się z perełek wymiennika jonowego i węgla aktywnego z łupin orzechów kokosowych. Eliminują chlor oraz inne związki pogarszające jakość wody. Zatrzymują zanieczyszczenia z rur wodociągowych.

Wkład Brita Maxtra – wydajność

Zyskasz dostęp do krystalicznie czystej wody w każdej chwili, gdy będziesz tego potrzebować, jeżeli będziesz pamiętać, że filtry Brita Maxtra wymagają systematycznej wymiany. Kup opakowanie z 2 filtrami, a jeden będziesz mieć w zapasie. Filtr wymieniaj raz na miesiąc lub po przefiltrowaniu 150 l wody.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model BRITA MAX PRO PP X2
Producent Brita
Montaż w dzbanku
Typ Produktu wkład filtrujący do dzbanków
EAN 4006387126254
Alternatywne filtry Drekker FILTRO-MATERNA+
Termin przydatności 4 tygodnie / 150 litrów
Opinie
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 9.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.