Philips Saeco CA6700/10 250ml - Odkamieniacz do ekspresów do kawy

Philips Saeco CA6700/10 250ml - Odkamieniacz do ekspresów do kawy

Dostępność: W magazynie, wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący ;)

19,89 zł 16,17 zł netto
Koszt dostawy: 8,99-16,99zł
- +
LUB
Zaoszczędź swoje pieniądze! Kup zamiennik.

7.63zł

6zł

3zł

0

Koszt na miesiąc

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Opis produktu Philips Saeco CA6700/10 250ml - Odkamieniacz do ekspresów do kawy

Ekspres do kawy jest urządzeniem, które na dobre zagościło w domach. Dzięki niemu nie tylko barista potrafi przyrządzić kawę o znakomitych walorach. Jedynym warunkiem jest regularne dbanie o ekspres, aby zawsze był czysty i w pełni sprawny. Polecamy odkamieniacz do ekspresu philips, który pomoże w jego skutecznej pielęgnacji. Usuwa kamień z poszczególnych części urządzenia. Oryginalny produkt gwarantuje uzyskanie najlepszych efektów.

Odkamieniacz do ekspresu philips a wyjątkowy smak kawy

Niestety woda dostarczana z sieci wodociągowych jest twarda, czego konsekwencję stanowi osadzanie się kamienia na ścianach urządzeń elektrycznych, do których zalicza się ekspres do kawy. Warstwa kamienia wpływa negatywnie na działanie urządzenia, dlatego niezwykle ważne jest systematyczne usuwanie go. Profesjonalny odkamieniacz do ekspresu philips zapewnia świeżość i czystość poszczególnych podzespołów. Oznacza to zachowanie najwyższej jakości kawy.

Osady gromadzące się we wnętrzu ekspresu wpływają na smak wody, co bezpośrednio przekłada się na gorszy smak kawy. Dlatego odkamieniacz philips powinien być stosowany regularnie. Jedna butelka odkamieniacza o pojemności 250 ml wystarcza na jeden cykl usuwania kamienia. Stosując go, zyskasz pewność, że energetyzujący napój zawsze będzie mieć zapach i smak jak wprost z ulubionej kawiarni. Pamiętaj, że starannie dobrana mieszanka ziaren i przefiltrowana woda nie wystarczą, jeżeli w ekspresie będą zanieczyszczenia.

Jak odkamieniacz philips saeco chroni ekspres do kawy?

Optymalna praca ekspresu do kawy wymaga jego systematycznego czyszczenia i odkamieniania. Gdy urządzenie pracuje właściwie, smak oraz aromat kawy niezmiennie urzekają. Zanieczyszczenia powodujące tworzenie się kamienia znajdują się w każdej wodzie, dlatego odkamieniacz philips saeco powinien stać się nieodłącznym elementem pielęgnacji ekspresu. Rozpuszcza nagromadzone warstwy osadu i sprawia, że trudniej osadzają się na ściankach urządzenia. Usuwa wszelkie nieczystości, które mogłyby pogorszyć jakość wody, a tym samym kawy.

Odkamieniacz Philips  CA6700 – przedłużenie czasu eksploatacji ekspresu

Inwestycja w dobry ekspres do kawy nie jest małym wydatkiem. Z pewnością spodziewasz się, że kupując to urządzenie, będziesz korzystać z niego przez długi czas. Aby rzeczywiście tak było, sięgnij po odkamieniacz Philips  CA6700. Bez regularnego odkamieniania trudno o sprawne działanie wszystkich części ekspresu. Gromadzące się zanieczyszczenia sprawiają, że urządzenie zużywa więcej energii i staje się bardziej narażone na awarie.

Jeśli zadbasz o ekspres i zastosujesz odkamieniacz do ekspresu philips, możesz liczyć na długotrwałe i bezawaryjne działanie urządzenia. Odpowiednia pielęgnacja przyczynia się do wydłużenia okresu eksploatacji ekspresu. Odkamieniacz zapewnia oczyszczenia obiegu wody, dlatego do wody nie przedostają się niepożądane zanieczyszczenia, które mogłyby wpłynąć na jakość kawy. To skuteczna ochrona przed osadzaniem się kamienia i efektywny sposób na jego usuwanie.

Parametry

Informacje dodatkowe

Model PHILIPS CA6700
Producent Philips
Montaż Nie
Typ Produktu Odkamieniacz do ekspresów do kawy
EAN 8710103818878
Alternatywne filtry Nie
Termin przydatności Nie
Opinie

Recenzje klientów

Spełnia swoje zadanie.
Wyciąga cały kamień z obiegu. Na prawdę polecam!
Ocena
Opinia dodana przez Kuba :)
Dodaj swoją opinię
FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeśli produkt jest dostępny to wyślemy dzisiaj, jeśli jest przed 13:30 i jest dzień pracujący.

Paczkomat® InPost 24/7 - 15.99zł, Orlen Paczka - 9.99zł, Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum) - 11.99zł, DPD Pickup (Żabka, Dino, Kaufland, Shell) - 8.99zł, Kurier InPost - 16.99zł, Kurier DPD - 16.99zł, Poczta Polska - 14.99zł. Dopłata za pobranie: 5zł.

Contact

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z tego formularza i wysłać nam wiadomość.