Skuteczne usuwanie kamienia dla wydłużenia okresu eksploatacji urządzenia
Odkamieniacz Philips oczyszcza obieg wody w ekspresie do kawy.
Chroni urządzenie przed nagromadzeniem kamienia
Kamień jest naturalnym składnikiem wody, której używasz do przygotowywania kawy w ekspresie. Ten specjalny odkamieniacz chroni urządzenie przed osadzaniem się kamienia, co ma wielkie znaczenie dla jego efektywności oraz smaku przyrządzanego napoju. Odkamieniacz jest bardzo skuteczny, bezpieczny i łatwy w użyciu.
Roztwór środka do usuwania kamienia zatwierdzony do użytku przez firmę Philips
Wyjątkowa formuła odkamieniacza do ekspresów do kawy Philips zapewnia dokładne usuwanie kamienia, które nie powoduje uszkodzeń delikatnych elementów wewnątrz urządzenia.
Pełnia smaku przez długi czas
Regularna konserwacja zapewnia lepszy smak i aromat kawy przygotowanej w ekspresach Philips i Saeco.
Zapewnia odpowiednią temperaturę kawy, która uwydatnia jej smak
Odkamieniacz usuwa kamień z obiegu wody, dzięki czemu nie pochłania on ciepła wytwarzanego przez bojler i nie obniża temperatury kawy.
Model | PHILIPS CA6700/22 |
---|---|
Marka | Philips |
Montaż | Nie |
Typ Produktu | Odkamieniacz do ekspresów do kawy |
EAN | 8720389000386 |
Alternatywne filtry | Nie |
Termin przydatności | Nie |
FAQ - najczęściej zadawane pytania
Producent | DAP B.V. |
---|---|
Kraj | Holandia |
Adres | Tussendiepen 4 a |
Kod pocztowy | 9206AD |
Miasto | Drachten |
[email protected] |